"Олександрія" перемогла полтавську "Ворсклу" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 650

В матчі шостого туру української Прем'єр-Ліги "Олександрія" вчора, 25 серпня, здобула перемогу на полтавською "Ворсклою" з рахунком 2:0 та продовжила разом із "Шахтарем" утримувати лідерство в чемпіонаті.

Доля поєдинку, що проходив на стадіоні "Ніка", вирішилася у стартовій 20-хвилинці, в якій підопічні Володимира Шарана забили два голи та до завершення матчу не дозволили гостям реалізувати жодної своєї нагоди.

Господарі відкрили рахунок на 15-й хвилині матчу. Після кутового у виконанні Кирила Ковальця, Євген Банада головою влучно пробив у нижній кут воріт Богдана Шуста – 1:0. За дві хвилини Євген оформив дубль. Гольову атаку розпочав Андрій Цуріков, який здійснив рейд лівим флангом, а продовжив Віталій Пономар, після вивіреної передачі якого Банада знову головою завершив зусилля партнерів – 2:0.
До перерви олександрійці мали ще кілька моментів, які однак, не реалізували. У другій половині матчу жовто-чорні грали по рахунку, більше дбаючи за власні ворота. Спроби полтавчан відігратися зазнавали невдач завдяки вмілим діям господарів поля.

Перемога закріпила «Олександрію» на другій сходинці турнірної таблиці, яку випереджає лише "Шахтар" за кращою різницею забитих-пропущених м'ячів. В активі обох команд по 15 очок.

Звітний поєдинок став ювілейним - городяни вже рік не програють у домашніх матчах. Крайній раз «Олександрія» зазнавала поразки від тої ж полтавської «Ворскли» 27 серпня 2018 року (0:1).

ФК «Олександрія» – ФК «Ворскла» (Полтава) – 2:0 (2:0).
Чемпіонат УПЛ сезону 2018/2019. 6-й тур. Субота, 25 серпня 2018. 17.00. Олександрія, стадіон «Ніка». 2260 глядачів. 33°C.
Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя)
асистенти арбітра – Олег Найко (Чернівці), Віктор Нижник (Вінниця)
4-й арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса).
Спостерігач арбітражу – Сергій Дзюба (Київ).
Делегат ФФУ – Віктор Безсмертний (Кропивницький).

«Олександрія»: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Валерій Бондаренко, Кирило Ковалець (Артем Сітало, 85’), Євген Протасов (Дмитро Шастал, 73’), Віталій Пономар, Андрій Цуріков, Андрій Запорожан – К, Антон Шендрік, Євген Банада, Максим Задерака (Артем Полярус. 55’).
Запасні: Дмитро Рудик, Олексій Довгий, Гліб Бухал, Павло Пашаєв.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Ворскла»: Богдан Шуст, Ігор Пердута, Вячеслав Шарпар, Карека, Євгеній Мартиненко (Ардін Даллку, 36’), Юрій Коломоєць, Дмитро Кравченко (Артем Габелок, 71’), Олександр Кобахідзе (Гегам Кадимян. 62`), Олександр Чижов – К, Артур, Павло Ребенок.
Запасні: Олександр Ткаченко, Андро Гіоргадзе, Олександр Скляр, Мар’ян Мисик.
Головний тренер: Василь Сачко.

Попередження: Є. Протасов (50’) – Артур (24’), В. Шарпар (32’), П. Ребенок (40’), О. Чижов (60’), Д. Кравченко (62’).

Голи: 1:0, Євген Банада (15); 2:0, Євген Банада (17).

Матч 7-го туру "Олександрія" зіграє 2 вересня на виїзді з ФК "Львів". Початок о 17:00.