«Зірка» зазнала п’ятої поразки у чемпіонаті (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 546

В матчі шостого туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, кропивницька «Зірка» зазнала виїзної поразки від «Балкан» - 0:3. Вона стала п’ятою для наших футболістів у нинішньому чемпіонаті.

Матч відбувся на домашньому полі суперників в селі Зоря, Саратського району, Одеської області.

Господарі долю поєдинку вирішили в першому таймі, в якому і забили три голи команді Андрія Горбаня. На 5-й хвилині рахунок відкрив Богдан Саламаха. Сергій Герасимець подвоїв перевагу реалізувавши пенальті на 35-й хвилині, а Руслан Паламар встановив остаточний рахунок, забивши гол у роздягальню.

Після звітного туру «Зірка» посідає останнє, 16-е місце в чемпіонаті.

«Балкани» (Зоря) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:0 (3:0).
26 серпня 2018 року (неділя). Початок о 17:00. Зоря. Стадіон імені Бориса Тропанця. Чемпіонат України, перша ліга, 1 коло, 6 тур.
Арбітр: Романюк Анастасія (Івано-Франківськ).
Асистенти арбітра: Левченко Максим (Кривий Ріг), Гавеля Олексій (Кривий Ріг).
4-й арбітр: Горбань Ігор (Одеса).
Спостерігач арбітражу: Валенко Андрій (Львів).

«Балкани»: 12. Паламарчук Олексій, 7. Саламаха Богдан, 2. Любчак Сергій, 33. Златов Вадим, 5. Опря Анатолій, 46. Пархоменко Костянтин, 99. Гаврилюк Володимир (89. Ільницький Олександр, 58), 14. Георгієв Віктор (8. Райчєв Олександр, 52), 13. Герасимець Сергій (29. Тропанець Василь, 84), 22. Паламар Руслан (15. Гончаренко Костянтин, 77), 25. Платунов Сергій (20. Болокан Дмитро, 64). Запасні: 42. Лукаш Сергій, 17. Юречко Ігор, 21. Чернишов Олексій, 4. Гузенко Віталій, 11. Кабанюк Владислав. Головний тренер: Пархоменко Андрій.

«Зірка»: 96. Зеленський Микита, 3. Сафронов Олександр, 5. Хорольський Дмитро, 7. Авер’янов Максим (77. Касімов Дмитро, 75), 9. Кондраков Данііл (93. Писарєв Станіслав, 67), 10. Рудницький Іван (90. Лопушенко Ігор 82), 11. Збунь Олексій (17. Сьомка Артем, 57), 23. Маткобожик Олександр, 37. Нерубенко Дмитро, 50. Дугієнко Олександр, 99. Бєляєв Олександр. Запасні: 74. Медведєв Марк, 14. Боздаган’ян Михайло, 15. Савіцький Андрій. В.о. головного тренера: Горбань Андрій.

Голи: 1:0, Саламаха Богдан (5); 2:0, Герасимець Сергій (35, з пенальті); 3:0, Паламар Руслан (44).

Попередження: Зеленський Микита (34), Георгієв Віктор (40), Збунь Олексій (49), Златов Вадим (54), Бєляєв Олександр (72).
Вилучення: Бєляєв Олександр (86, друге попередження).

Наступну гру «Зірка» проведе у Кропивницькому 1 вересня. Її суперником будуть земляки – петрівський «Інгулець». Початок матчу о 17:00.