Петрівський «Інгулець» здобув третю поспіль перемогу (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 667

В матчі шостого туру першолігового чемпіонату України петрівський «Інгулець» на домашньому полі у вольовому матчі переміг «Гірник-Спорт» - 4:2. Домашня звитяга стала третьою поспіль для команди Сергія Лавриненка.

З шести забитих у зустрічі голів, п’ять побували у воротах обох команд у першому таймі.

Пропустивши м’яч на другій хвилині матчу, петрівчани не знітися, а зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Протягом дев’яти хвилин феноменальний хет-трик оформив Олександр Акименко. Нападник «Інгульця» на 19-й хвилині відновив паритет, за шість хвилин вивів свою команду вперед, а на 27-й хвилині зробив рахунок 3:1.
Гості скоротили відставання до мінімуму на 35-й хвилині, реалізувавши пенальті.
У середині другого тайму остаточний рахунок встановив В’ячеслав Піднебенной, який забив четвертий гол у ворота «Гірника-Спорт».
Завдяки перемозі над командою з Горішніх Плавнів, «Інгулець» набрав 10 очок і піднявся на шосте місце у турнірній таблиці.

“Інгулець” (Петрове) – “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні) – 4:2 (3:2)

Чемпіонат України серед команд Першої ліги . 6-й тур. Сезон 2018/19. 26 серпня 2018 року (неділя)

“Інгулець”: 1.Антон Ситников, 39.Денис Балан, 23.Олександр Кучеренко, 55.Максим Ковальов, 89.Олег Синьогуб, 80.Владислав Лупашко-к, 5.Євген Запорожець (17.Станіслав Передистий, 87), 8.Владислав Клименко (20.Артем Козлов, 90+4), 9.Олександр Мішуренко (16.Артур Новострясов, 90+3), 10.Вячеслав Піднебенной (11.Арманд Елла Кен, 67), 21.Олександр Акименко (49.Ніка Січінава, 73).

“Гірник-Спорт”: 92.Роман Данкович, 18.Андрій Єфремов, 4.Олександр Аксьонов, 5.Юрій Кравчук, 22.Олександр Максименко, 8.Володимир Корольков-к (21.Ярослав Ямполь, 52), 23.Юрій Батюшин, 90.Антон Кіча (9.Артем Бафталовський, 81), 65.Євгеній Лозовий, 70.Ігор Сікорський (19.Микита Ходаковський, 70), 14.Андрій Шевчук (7.Андрій Фаюк, 70).

Голи: 0:1 Кравчук (2), 1:1 Акименко (19, Синьогуб), 2:1 Акименко (25, Мішуренко), 3:1 Акименко (27, Мішуренко), 3:2 Сікорський (35-пен.), 4:2 Піднебенной (64, Клименко).

Попередження: Балан (36), Сікорський (37), Лозовий (80), Бафталовський (90+2).

Наступний поєдинок підопічні Сергія Лавриненка зіграють у 1 вересня, у Кропивницькому з «Зіркою». Початок о 17:00.