Кропивницький волейболіст привіз «бронзу» з чергового туру чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 762

Волейболіст із Кропивницького Ігор Свірідов став бронзовим призером чергового туру чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловічих команд.

Змагання проводилися 25-26 серпня на міському пляжі мста Запоріжжя та зібрали 28 волейбольних пар.

Вихованець комплексної ДЮСШ №3 у парі з рівненськими волейболістом Владиславом Павлюком успішно подолали чотири кола, однак у півфіналі зустрілися з лідерами загального заліку, суперниками з Запоріжжя - Владиславом Ємельянчиком і Сергієм Поповим. Їм Ігор Свірідов із партнером поступився у двох партіях.
У грі за третє місце наш волейболіст із напарником впевнено здолав дует Антона Дідика (Київ) і Романа Середи (Черкаси) з рахунком 2:0 та здобув «бронзу».

2018 08 26 vol 3

Інший кропивничанин з КДЮСШ №3 Антон Матвєєв, який виступав у тандемі з Павлом Ковалем (Харків), посів 14-е місце.

Обох кропивницьких волейболістів тренує Маргарита Кольцова.

Попереду в наших волейболістів-пляжників фінальний тур чемпіонату України. Він проходитиме з 30 серпня по 2 вересня в Шостці.