Спорт

Кропивницькі баскетболісти розпочали підготовку до нового сезону у Вищій лізі (ФОТО)

. 1412

Баскетбольний клуб «Золотой вєк» розпочав підготовку до нового сезону в чемпіонаті України серед команд Вищої ліги.

Кропивничани вийшли з відпустки в середині серпня і вже встигли провести десятиденний збір у Кароліно-Бугаз Одеської області. А в перші дні вересня «золоті» випробують свої сили у товариських зустрічах із БК «Запоріжжя», повідомляє прес-служба клубу.

2018 08 31 zv

Своїми враженнями від першого збору, кадровими змінами та планами на другу частину підготовки до нового чемпіонату поділився головний тренер «Золотого Века» Георгій Ступенчук.

– На першому зборі, який тривав 10 днів у Кароліно-Бугаз, основну увагу ми приділили фізичній підготовці. З минулорічного складу з нами продовжують працювати Богдан Сосой, Олексій Масальський і Олександр Дробязко. Разом із головною командою на збір поїхали гравці «Золотого Века-2» Олександр Петров та Іван Рибченко. Крім того, з нами тренуються Юрій Крамар і Дмитро Баранов, які раніше вже захищали кольори нашого клубу.
Також до нас приєднався брат Олексія – Станіслав Масальский. Поки працюємо у такому складі, але продовжуємо процес комплектації команди. Наразі відчуваємо потребу у «великих» гравцях. До початку чемпіонату ще близько місяця – цього часу нам має вистачити, щоб остаточно визначитися зі складом. Головне зараз знайти «великих» виконавців, яких в Україні не так вже й багато.
З наступного тижня продовжимо свою підготовку до нового сезону. А 7-8 вересня випробуємо свої сили у Запоріжжі. Зіграємо два товариські матчі проти місцевого однойменного клубу – представника Суперліги, – наголосив наставник кропивничан.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама