«Інгулець» на останніх хвилинах вирвав перемогу в «Металіста 1925» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 877

В одному з центральних матів восьмого туру Чемпіонату України з футболу в Першій лізі, петрівський «Інгулець» порадував місцевих уболівальників, здобувши мінімальну перемогу над «Металістом 1925».

Непросту, але важливу перемогу петрівчанам приніс гол Іллі Коваленка на другій компенсованій хвилині до основного часу.
Зустріч команд, які декларують високі завдання в сезоні, вийшла не видовищною. До перерви у голкіперів практично зовсім не було роботи, натомість було багато жорсткої боротьби між футболістами, яка часто завершувалася порушеннями правил.
У другій половині матчу гравці «Інгульця» стали більше контролювати м’яч, грати першим номером, намагаючись створювати гольові моменти. Лише у компенсовані хвилини одна з атак господарів увінчалася успіхом. Олександр Мішуренко перевів м’яча на лівий фланг Олегу Синьогубу, який зробив точну передачу в район дальньої штанги, де Іллі Коваленку лишалося замкнути комбінацію - 1:0.
Завдяки цій перемозі, яка стала для «Інгульця» четвертою в поточному сезоні, підопічні Сергія Лавриненка реабілітувалися в очах власних уболівальників за поразку тижневої давнини в Кропивницькому від «Зірки».

“Інгулець” (Петрове) – “Металіст 1925” (Харків) – 1:0 (0:0)
Чемпіонат України. Перша ліга. Сезон 2018-2019 р. 8-й тур. 8 вересня 2018. смт.Петрове. Стадіон ФК “Інгулець”.
Арбітр – Ігор Бич (Київ)
Асистенти – Віталій Скобля (Київ), Володимир Коротін (Київ)
4-й арбітр – Денис Федан (Олександрія)
Спостерігач арбітражу – Олексій Гордієнко (Дніпро)

“Інгулець”: 33.Геннадій Ганєв, 5.Євген Запорожець (13.Ілля Коваленко, 84), 8.Владислав Клименко, 10.Вячеслав Піднебенной (16.Артур Новотрясов, 90+4), 11.Арманд Кен Елла (9.Олександр Мішуренко, 76) 21.Олександр Акименко (17.Станіслав Передистий, 88), 23.Олександр Кучеренко, 39.Денис Балан, 55.Максим Ковальов, 80.Владислав Лупашко-к, 89.Олег Синьогуб (4.Ігор Солдат, 90+4). Запасні: 1.Антон Ситников, 3.Роман Гончаренко, 20.Артем Козлов, 25.Олександр Козак, 49.Ніка Січінава, 95.Ігор Коцюмака, 99.Каміль Хучбаров. Головний тренер – Сергій Лавриненко

“Металіст 1925”: 1.Денис Сидоренко, 3.Вадим Жук, 10.Олег Синиця, 20.Сергій Романов (27.Єгор Чегурко, 64), 21.Іван Калюжний, 29.Дмитро Клімаков, 44.Олександр Жданов-к, 45.Владислав Ємельянов, 60. Дмитро Поспєлов, 77.Єгор Коваленко (17.Євгеній Терзі, 90+3), 94.Дмитро Сула (9.Сергій Давидов, 70).
Запасні: 81.Денис Дьяков, 2.Дмитро Пріхна, 30.Луїз Фернандо де Олівейра, 24.Максим Цвіренко, 96.Назарій Шевченко, 99.Михайло Мазун. Головний тренер – Сергій Валяєв

Гол: 1:0, Коваленко Ілля (90+2).
Попередження: І.Коваленко (90+4) – Є.Коваленко (33), Давидов (73).

Свій наступний матч підопічні Сергія Лавриненка проведуть 16-го вересня, у Волочиську (Хмельницької області) проти місцевого “Агробізнесу”.