Спорт

У Кропивницькому школи боротимуться за 450 тисяч гривень (ФОТО)

. 2322

У Кропивницькому стартує другий сезон загальноміських змагань серед  шкіл «Спортивне місто – здорова нація». Цього разу їхній призовий фонд складе 450 тисяч гривень.

Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив його організатор – Народний депутат України Олександр Горбунов.

Перші в Україні старти, які були проведені навесні та об'єднали учнів різного шкільного віку, вчителів і батьків, отримали своє продовження.

2018 09 10 sp misto42018 09 10 sp misto2

На осінній сезон проекту вже подали заявки 32 кропивницькі школи. Серед них сьогодні провели жеребкування та видали програму змагань. За словами начальника управління освіти міської ради Кропивницького Лариси Костенко, до проекту будуть залучені ще три навчальні заклади, тож кількість команд буде максимальною – 35 шкіл.

Формат змагань лишився незмінним – на першому етапі всі школи методом жеребкування були розподілені на 12-ть груп і змагатимуться за потрапляння до півфіналу. Переможці відбіркового етапу визначать між собою чотирьох фіналістів, які і розіграють головний призовий фонд.

На відміну від весняного проекту «Спортивне місто – здорова нація», коли 350 тисяч гривень розіграли між собою три кращі школи, цього разу фінансування для своїх навчальних закладів отримають навіть півфіналісти.

2018 09 10 sp misto8

З 450 тисяч гривень, за перше місце переможець отримає 200 тисяч, за друге – 100 тисяч, за третє – 50 тисяч. Решту – 100 тисяч гривень буде розподілено між командами, які посядуть 4-12 місця.

Перший відбірковий етап розпочнеться 6 жовтня. Всі старти проходитимуть щосуботи у спортивній залі факультету фізичного виховання ЦДПУ.

Олександр Горбунов також повідомив, що проект, який зародився у Кропивницькому, поступово набирає всеукраїнського масштабу. У Ніжині (Чернігівська область) 22 вересня за його сприяння стартує аналог наших змагань. Зараз організаційну роботу до його реалізації проводять у Луцьку.

2018 09 10 sp misto112018 09 10 sp misto13

У Кропивницькому змагання серед загальноосвітніх закладів середньої освіти «Спортивне місто - здорова нація» будуть реалізовуватися за підтримки управління молоді та спорту міської ради Кропивницького, управління освіти міської ради Кропивницького, обласної організації ФСТ «Спартак», відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, обласної федерації легкої атлетики та комплексної ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама