«Зірка» зазнала домашньої поразки від «Колоса» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 978

У матчі 9-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги «Зірка» у Кропивницькому програла одному лідерів - ковалівському «Колосу».

kolos2

В День міста Кропивницького на стадіоні "Зірка" місцева команда не змогла здобути жодного залікового балу та привітати нечисельних прихильників футболу, які прийшли на гру, зі святом. Замість них це зробили ультрас, які на початку обох таймів нагадали футболістам про свято, ймовірно, додатково мотивуючи їх на гру.

Проте святкували того дня гості, які ще у першому таймі забили  у ворота червоно-жовтих два голи. Футболісти «Колоса» відрили рахунок на 11-й хвилині, реалізувавши пенальті, призначений за порушення правил у штрафному майданчику Олександром Маткобожиком.

kolos3kolos4

kolos5kolos6

Другий гол, який суперники забили на 25-й хвилині, був суто ігровим. Колосовці провели навісну передачу лівим флангом, яку головою замкнув Олександр Бондаренко – 0:2.

kolos7kolos8kolos9kolos10kolos11

У господарів у першому таймі в атаці нічого не виходило – до перерви вони не створили жодного серйозного моменту біля воріт суперників.

Другу половину поєдинку зіркові провели змістовніше. Якби не марнотратство моментів, вони могли б навіть домогтися нічиєї.

kolos13

Небезпечно низом із гострого кута на 52-й хвилині пробивав Олексій Збунь, ледь не влучивши у дальній кут, а за мить відповідь гостей ледь не завершилася голом. Олександр Бондаренко з кількох метрів розстрілював ворота Романа Льопки, але влучив у стійку воріт «Зірки». Гарний момент був у Збуня на 60-й хвилині – за рахунок індивідуальних якосте він пройшов до штрафної зони суперників, обігравши кількох суперників, але його удар встиг заблокувати оборонець гостей.

kolos16

Удар зі штрафного Максима Авер’янова, який зробив Ярослав Поплавка, прийняла на себе стінка суперників.

Гравці «Колоса» могли забивати третій гол на 73-й хвилині, якби господарів не пробачив Вячеслав Рябов. Йому ніхто не заважав з близької відстані влучити у ворота, однак він пробив неточно.

kolos15

Найкращий момент зіркові мали наприкінці матчу. Стовідсоткову можливість забити не реалізував Збунь, вийшовши сам-на-сам із воротарем «Колоса» Євгенієм Волинцем. Але у ворота наш нападник не влучив.

kolos17

У підсумку «Зірка» зазнала сьомої поразки в чемпіонаті та нині посідає 14-е місце у чемпіонаті.

«Зірка» (Кропивницький) – «Колос» (Ковалівка) - 0:2 (0:2).
Чемпіонат України, Перша ліга. 9-й тур. 15 вересня 2018 р. (субота). Початок матчу о 17:00.