«Олександрія» програла «Шахтарю» у битві лідерів (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 725

У центральному матчі восьмого туру української Прем’єр-Ліги між лідерами чемпіонату, «Олександрія» на домашньому полі програла «Шахтарю» - 0:2.

Рахунок на 26-й хвилині відкрив Марлос, який у боротьбі з Артемом Полярусом в дотик переправив м’яч у сітку воріт Юрія Паньківа.

Можливістю відігратися у господарів наприкінці першого тайму не скористався Станіслав Микицей, після удару якого надійно зіграв Андрій Пятов.
По перерві шахтарі створили біла воріт «Олександрії» кілька гольових моментів, з якими господарі впоралися.
Підопічні Володимира Шарана мали чудовий шанс зрівняти рахунок, але Дмитро Шастал в падінні головою пробив прямо в руки Пятову. Його дії повторив Банада. Євген також головою пробивав з близької відстані, однак м’яч став легкою здобиччю воротаря гостей.
Подвоїли перевагу гірники наприкінці поєдинку. Зловивши олександрійців на контратаці, її результативно замкнув Віктор Коваленко - 0:2.

Після цієї перемоги «Шахтар», набравши 21 очко, ще більше зміцнив свою перевагу в турнірній таблиці, відірвавшись від «Олександрії» на 5 пунктів. Третіми ідуть футболісти «Динамо» (13 очок).

ФК «Олександрія» – ФК «Шахтар» (Донецьк) – 0:2 (0:1).

Чемпіонат УПЛ. 8-й тур. 15 вересня 2018 року (субота). Початок матчу 14.00. Олександрія, стадіон «Ніка». 5010 глядачів. 22°C.