Петрівський «Інгулець» здобув вольову перемогу над «Агробізнесом» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 570

«Інгулець» у матчі 9-го туру Чемпіонату України в Першій лізі у компенсовані хвилини вирвав перемогу на виїзді у «Агробізнеса».

Господарі першими відкрили рахунок на 34-й хвилині - відзначився Богдан Семенець. Однак ще до перерви Станіслав Передеристий відновив паритет.
Вирішальний гол петрівчани забили завдяки влучному удару Владислава Клименка після поперечної прострільної передачі Олександра Акименка на четвертій доданій арбітром хвилині.
Після звітного туру «Інгулець» набрав 16 очок і піднявся на п’яту сходинку турнірної таблиці.

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Інгулець» (Петрове) – 1:2 (1:1)
Чемпіонат України. Перша ліга. 9-й тур. 16 вересня 2018 р. Волочиськ. Стадіон «Юність».
Арбітр – Іван Салаш (Калуш)
Асистенти – Михайло Білорус (Черкаси) та Юрій Синишин (Івано-Франківськ)
4-й арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль)
Спостерігач арбітражу – Роман Гамаль (Чернівці).

«Агробізнес» (Волочиськ): 12.Сергій Чернобай, 15.Арсен Слотюк (9.Роман Гагун, 74), 10.Дмитро Юхимович, 17.Ігор Курило-к, 21.Ігор Бойчук, 22.Олександр Цибульник, 14.Артур Думанюк (8.Андрій Кухарук, 87), 20.Євген Зарічнюк (11.Тарас Пліс, 85), 25.Віталій Груша, 2.Андрій Скакун, 16.Богдан Семенець.
Запасні: 41.Костянтин Одольский, 6.Владислав Полторацький, 3.Андрій Дубчак, 18.Іван Когут, 19.Микола Когут, 23.Сергій Чиж, 4.Сергій Шум, 5.Сергій Атласюк.
Головний тренер – Андрій Донець

«Інгулець» (Петрове): 33.Геннадій Ганєв, 89.Олег Синьогуб, 3.Роман Гончаренко, 23.Олександр Кучеренко, 4.Ігор Солдат, 80.Владислав Лупашко-к, 17.Станіслав Передистий, 10.Вячеслав Піднебенной (9.Олександр Мішуренко, 81), 25.Олександр Козак (8.Владислав Клименко, 56), 99.Каміль Хучбаров (5.Євген Запорожець, 33), 20.Артем Козлов (21.Олександр Акименко, 62).
Запасні: 1.Антон Ситников, 11.Арманд Кен Елла, 13.Ілля Коваленко, 16.Артур Новотрясов, 49.Ніка Січінава.
Головний тренер – Сергій Лавриненко

Попередження: Курило (37), Семенець (37), Юхимович (44), Бойчук (66), Зарічнюк (71) – Козлов (57), Лупашко (84).
Голи: 1:0 Семенець (Скакун, 34), 1:1 Передистий (Козлов, 39), 1:2 Клименко (Акименко, 90+4).

Наступну гру «Інгулець» проведе 23 вересня у Петрово проти третьої команди чемпіонату «Волині».