«Зірка» зазнала виїзної поразки від «Миколаєва» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 612

У матчі 10-го туру першолігового чемпіонату України «Зірка» у гостях програла «Миколаєву» - 1:3.

У першому таймі кропивничани пропустили два м’ячі. На 15-й хвилині корабели відкрили рахунок після дальнього удару Андрія Ковальова. За три хвилини він же подовоїв перевагу господарів, вдало виконавши штрафний.

Після перерви червоно-жовтим вдалося відквитати один м’яч. На 54-й хвилині кропивничани заробили штрафний, який результативно виконав Іван Рудницький, поціливши у лівий від воротаря «Миколаєва» кут – 1:2.
Мінімальне відставання тривало недовго. За кілька хвилин господарі відновили перевагу в два м’ячі внаслідок грубої помилки захисників «Зірки», які дозволили Роману Попову метрів із 10-ти втретє вразити ворота Марка Медведєва.

Після звітного туру «Зірка», маючи в активі три очки, продовжує посідати передостаннє 14-е місце у турнірній таблиці.

«Миколаїв» – «Зірка» (Кропивницький) - 3:1 (2:0).
Чемпіонат України з футболу сезону 2018-2019. Перша ліга, 10-й тур. 21 вересня 2018 року (субота). Початок матчу о 19:00. Центральний міський стадіон.

Голи: 1:0, Ковальов Андрій (15); 2:0, Ковальов Андрій (18); 2:1, Рудницький Іван (54); 3:1, Попов Роман (61).

Наступну гру «Зірка» проведе 26 вересня у Кропивницькому з «Олімпіком». Початок гри о 17:00.