Кропивницька «Зірка» у кубковому матчі далі бій донецькому «Олімпіку» (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 694

«Зірка» на домашньому полі дала бій команді Прем’єр-Ліги донецькому «Олімпіку» і лише після серії післяматчевих пенальті вибула з розіграшу Кубку України.

olimp1

26 вересня у Кропивницькому команди видали цікавий та інтригуючий матч. Підопічні Андрія Горбаня, незважаючи на невдалий виступ у Першій лізі, продемонстрували свій характер, гідно протистояли футболістам елітного українського дивізіону, створили чимало небезпечних моментів, і навіть мали шанси вийти до наступного кола змагань.

olimp2

У першому таймі свої моменти не реалізували гравці червоно-жовтої команди Дмитро Нерубенко та Данііл Кондраков.

Гості кілька разів теж втрачали свої можливості, проте на 37-й хвилині досягли свого. Футболісти «Зірки» дали пробити Сергію Політилу, який метрів з 25-ти влучив у лівий від Романа Льопки кут воріт – 0:1.

olimp8

У другому таймі господарі не реалізували ще кілька гарних моментів. Стовідсотковий шанс зрівняти рахунок змарнував Нерубенко, який ударом головою влучив у поперечину. Не зміг перекинути м’яч через воротаря Кондраков. Ближче до завершення поєдинку зрівнювати рахунок мусив Станіслав Писарєв, але з близької відстані направив м’яча у порожній ближній кут.

olimp5olimp6

Та на 86-й хвилині тиск кропивничан на суперників був винагороджений. У власному штрафному майданчику гості порушили правила на Назарові Виздрику і у ворота «Олімпіка» арбітр призначив пенальті, яке реалізував Кондраков – 1:1.

olimp09

На останніх хвилинах зустрічі гравці «Зірки» були близькими до того, щоб вийти вперед, однак простріл Станіслава Писарєва суперники перервали.

Донеччани намагалися будь-що вразити ворота Романа Льопки у двох додаткових таймах, але їхній тиск результату не дав, тож доля путівки у наступний раунд Кубку України вирішувалая в серії післяматчевих пенальті.

olimp9

У футбольній лотереї успішнішими були футболісти «Олімпіка». За рахунку 4:4 у зіркових свою спробу не реалізував Олександр Сафронов, удар якого парирував голкіпер «Олімпіка» Костянтин Махновський. Натомість п’ятий удар гостей у виконанні Віталія Балашова був результативним. Тож кропивничани поступилися в серії пенальті 4:5 і вибули з подальшої кубкової боротьби.