«Олександрія» припинила боротьбу за Кубок України

Кількість переглядів - 648

«Олександрія» зазнала поразки від «Чорноморця» та вибула з розіграшу Кубку України.

У матчі третього попереднього етапу, що відбувся 26 вересня в Одесі, у ворота городян було забито три голи, натомість команда Володимира Шарана жодного разу не вразила суперника влучним ударом.

2018 09 27 KU

На гру з одеситами наставник «Олександрії» виставив молодіжний склад. За таких умов на полі умови диктували господарі. Рахунок вони відкрили після призначеного у ворота жовто-чорних пенальті на 43-й хвилині, яке реалізував екс-олександрієць Артем Чорній.

Другий м’яч у воротах Владислава Леванідова побував на 74-й хвилині внаслідок помилки Гліба Бухала, пас від якого перехопив Володимир Коваль і реалізував вихід сам на сам.
Потроїли перевагу одесити на 83-й хвилині завдяки Артему Чорнію, який оформив дубль.

«Чорноморець» (Одеса) – «Олександрія» - 3:0 (1:0).
Сезон-2018/19 рр. Кубок України. Третій попередній етап розіграшу. 26 вересня 2018 року (середа). Одеса.
Арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ)
асистенти арбітра – Ігор Альохін (Хмельницький), Денис Шудрік (Сімферополь).
4-й арбітр – Владислав Бакулін (Нова Каховка).
Спостерігач арбітражу – Андрій Шандор (Львів).

«Чорноморець»: Дмитро Безрук, Дмитро Рижук, Гліб Грачов, Олег Остапенко, Іван Трубочкін, Артем Чорній, Микола Мусолітін, Євгеній Смірнов, Олексій Савченко (Андрій Міщенко, 87’), Артур Карноза (Руслан Бабенко, 68’), Анатолій Діденко (К, Володимир Коваль, 7’).
Запасні: Сергій Літовченко, Денис Норенков, Дмитро Леонов, Андрій Штогрін.
Головний тренер: Ангел Червенков.

«Олександрія»: Владислав Леванідов, Станіслав Микицей, Гліб Бухал, Денис Устименко, Вадим Гранчар (Орест Ткачук, 74’), Вадим Вітенчук (Дмитро Гречишкін, 46’), Віталій Пономар, Дмитро Семенов, Максим Куліш (Євгеній Верхоланцев, 67’), Олексій Довгий (К), Владислав Бабогло.
Запасні: Кирило Злотар, Кирило Прокопчук, Кирило Дришлюк, Владислав Шкіндер.
Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: Є. Смірнов (62’) – В. Вітенчук (45+2’), Д. Семенов (59’), Д. Гречишкін (80’)

Голи: 1:0, Чорній Артем (43’ з пен.); 2:0, Коваль Володимир (74’); 3:0, Чорній Артем (83’).