Петрівський «Інгулець» вийшов до 1/8 фіналу Кубка України (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 591

«Інгулець» впевнено переміг на виїзді горностаївський «Мир» у попередньому етапі розіграшу Кубка України та вийшов до 1/8 фіналу.

26 вересня команда Сергія Лавриненка забила суперникам три голи та продовжила участь у змаганнях.

Рахунок петрівчани відкрили на 20-й хвилині: Олександр Козак змусив захисника сфолити на собі, а Ілля Коваленко зі стандарту обвів стійку і вразив ворота суперників.
Другий гол побував у воротах горностаївців на 75-й хвилині. Його автором став Ніка Січінава, який сам спочатку відібрав м’яча у захисника господарів, дістався штрафного і вийшовши віч-на-віч із голкіпером, не залишив йому жодних шансів.
Остаточний рахунок на третій компенсованій хвилині основного часу встановив Каміль Хучбаров, виконавши бездоганно обвідний удар у дев’ятку – 0:3.

Суперник «Інгульця» у наступному раунді Кубку України стане відомий 28-го вересня, коли в столичному Будинку Футболу пройде офіційне жеребкування.
Базова дата проведення матчів 1/8 фіналу – 31 жовтня 2018 року.

«Мир» (Горностаївка) – «Інгулець» (Петрове) – 0:3 (0:1)
Сезон-2018/19 рр. Кубок України. Третій попередній етап розіграшу. 26 вересня 2018 року. с.Горностаївка. Стадіон “Затис”.
Арбітр – Олександр Афанасьєв (Харків)
Асистенти – Ярослав Поважний (Харків), Олексій Дубовий(Луганськ).
4-й арбітр – Ірина Петрова (Нова Каховка)
Спостерігач арбітражу – Олександр Латоша (Мелітополь)

«Мир»: 21.Віталій Онопко, 10. Олександр Бринько, 17. Павло Чмеленко, 3. Олександр Томенко, 18. Павло Мєлєсін (22.Олексій Болобан, 35), 7.Сергій Цибульський, 6. Ілля Шестіпалов (24.Іван Доценко, 69), 8.Дмитро Волков, 11. Михайло Кривич, 20. Юрій Малєй (15.Владислав Савченко, 75) 9.Олексій Бойко.
Головний тренер – Олександр Сапельняк

«Інгулець»: 1.Антон Ситников, 3.Роман Гончаренко, 16.Артур Новотрясов, 15.Гіоргі Кобуладзе, 95.Ігор Коцюмака, 11.Арманд Кен Елла-к (77.Ярослав Гоменко, 81), 49.Ніка Січінава, 13.Ілля Коваленко, 25.Олександр Козак (99.Каміль Хучбаров, 66), 17.Станіслав Передистий, 20.Артем Козлов.
Запас: 33.Геннадій Ганєв.
Головний тренер – Сергій Лавриненко

Попередження: Цибульський Сергій (3).

Голи: 0:1, Коваленко Ілля (20); 0:2 Січінава Ніка (75); 0:3 Хучбаров Каміль (90+3).