Кропивницький дзюдоїст переміг на майстерському турнірі в Києві (ФОТО)

Кількість переглядів - 924

Кропивницькі дзюдоїсти стали володарями двох нагород ХХІ Всеукраїнського турніру «Кубок Федерації дзюдо Києва», що відбувся в столиці останніми вихідними.

Змагання зібрали близько 160 учасників, проводилися серед юніорів і юніорок 1999-2003 р.н. та були майстерськими – переможці вагових категорій виконували норматив майстра спорту України. Тож рівень турніру був надзвичайно високий, повідомляє "Дзюдо-Центр".

Наші борці були представлені трьома вихованцями обласної комплексної ДЮСШ «Ніка». Серед них найвищого результату домігся Вадим Велков.

У ваговій категорії до 90 кг він провів чотири чутички, в усіх переміг і став чемпіоном. Ще одну нагороду здобула Тетяна Синеок у вазі до 63 кг, де вона стала бронзовою призеркою.