«Олександрія» здобула вольову перемогу над "Чорноморцем" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 726

У матчі 11-го туру Чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 «Олександрія» поступаючись, зуміла вибороти перемогу в одеського «Чорноморця» - з рахунком 3:2.

Матч, який відбувся 6 жовтня в Олександрії на стадіоні «Ніка», пройшов у напруженій, безкомпромісній боротьбі.
Гості примусили команду Вололимира Шарана бути в ролі наздоганяючих на 18-й хвилині, коли Гліб Грачов замкнув стандарт, вразивши воротав Юрія Паньківа.
Відігратися господарям вдалося наприкінці першого тайму, забивши суперникам гол у
роздягальню. На 44 хвилині після подачі Андрія Цурікова Кирило Ковалець майже з лінії штрафного майданчика майстерно пробив із розвороту – 1:1.
На початку другого тайму городяни вийшли вперед завдяки Дмитру Шасталу, якому вдалося майстерно виконати стандарт після порушення правил з боку моряків - обвідним ударом він відправивв м’яч у верхній кут воріт Сергія Литовченка.
Втретє місцевих уболівальників порадував Євген Банада на 70-й хвилині, який після пасу від Кирила Ковальця, влучно пробив у дальній нижній кут.
Одесити велм відчайдушну боротьбу навіть незважаючи на відставання в два м'ячі. Їхні зусилля не були марними - помилкою олександрійців у захисті скористався Микита Татарков, який вдруге примусив виймати м'яча з власних воріт Юрія Паньківа – 3:2.
Більше рахунок на табло не змінювався. Таким чином перше коло нинішнього Чемпіонату України "Олександрія" завершила на третьому місці, порадувавши своготнаставника Вололимира Шарана, для якого ця перемога була сороковою у Прем’єр-Лізі.

ФК «Олександрія» – ФК «Чорноморець» (Одеса) – 3:2 (1:1)

Чемпіонат УПЛ. 11 тур. Субота 6 жовтня 2018 року (субота). Початок матчу о 17.00. Олександрія, стадіон «Ніка». 1501 глядач. 16°C.
Арбітр – Ігор Пасхал (Херсон)
асистенти арбітра – Михайло Маланчук (Кіцмань, Чернівецька область), Дмитро Запороженко (Запоріжжя).
4-й арбітр – Іван Бондар (Київ)
Спостерігач арбітражу – Ігор Хіблін (Хмельницький).
Делегат ФФУ – Віктор Безсмертний (Кропивницький).

"Олександрія": Юрій Паньків – К, Валерій Бондаренко, Кирило Ковалець, Євген Протасов (Дмитро Шастал, 30), Олексій Довгий, Андрій Цуріков, Артем Сітало, Павло Пашаєв, Антон Шендрік, Євген Банада (Дмитро Гречишкін, 73), Максим Задерака (Віталій Пономар, 46).
Запасні: Владислав Леванідов, Станіслав Микицей, Артем Полярус, Андрій Запорожан.
Головний тренер: Володимир Шаран.

"Чорноморець": Сергій Литовченко – К, Дмитро Рижук, Гліб Грачов, Олег Остапенко, Іван Трубочкін, Дмитро Леонов (Роберт Лютзерс, 78), Микола Мусолітін, Руслан Бабенко, Олексій Савченко (Андрій Міщенко, 46), Артем Чорній, Володимир Коваль (Микита Татарков, 43).
Запасні: Дмитро Безрук, Владислав Хамелюк, Денис Норенков, Артур Карноза.
Головний тренер: Ангел Червенков

Попередження: Євген Банада (24), Павло Пашаєв (41), Валерій Бондаренко (47), Кирило Ковалець (77) – Олексій Савченко (28), Д. Леонов (51), Г. Грачов (54), М. Мусолітін (55).

Гол: 0:1, Грачов Гліб (70); 1:1, Ковалець Кирило (44); 2:1, Шастал Дмитро (56); 3:1, Банада Євген (70); 3:2, Татарков Микита (80).