У Кропивницькому на чемпіонаті України місцеві гімнасти вибороли сім медалей (ФОТО)

Кількість переглядів - 880

Сім нагород різного ґатунку серед яких дві у командних змаганнях і п’ять в індивідуальних, вибороли вихованці місцевої СДЮШОР «Надія» на Чемпіонаті України зі спортивної гімнастики серед юніорів, який тривав п’ять днів у Кропивницькому.

З 2 по 6 жовтня у приміщенні спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія» за нагороди боролися понад 200 гімнастів із 17 областей. Вони розігрували 24 комплекти нагород у чотирьох вікових групах.

2018 10 07 DianaSavelievaСеред господарів найвдаліше виступила 14-річна Діана Савельєва (на фото), яка чотири рази сходила на п’єдестал пошани.

За програмою майстрів спорту в особистих змаганнях вона стала чемпіонкою України у вправі на колоді та дворазовою бронзовою призеркою у багатоборстві та вільних вправах.

Ще одну нагороду – срібну вона виборола у командних змаганнях у складі збірної області разом із Катериною Шумейко, Софією Шаповаловою та Ангеліною Дейнекою.

Випередили кропивничанок лише гімнастки з Запоріжжя.

У хлопців місцеві гімнасти за програмою майстрів спорту завоювали три медалі. Микола Синюхін став віце-чемпіоном у вправі на коні, а Андрій Красноженов примірив «бронзу» після виступу на брусах.

У командних змаганнях у складі збірної області обоє наших призерів разом із Василем Ляшенком і Кирилом Крепою стали бронзовими медалістами.

Виграли командну першість представники Запоріжжя, срібні нагороди завоювали столичні гімнасти.