Кропивницький скелелаз на Юнацькій Олімпіаді став 11-м (ВІДЕО, ФОТО)

Кількість переглядів - 338

Спортсмен із Кропивницького Ярослав Ткач на Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі посів 11-е місце у змаганнях зі скелелазіння.

Він був єдиним представником України у цьому виді спорту.

Підсумковий результат кожного учасника визначався за результатами виступів у трьох видах скелелазіння. Найвдаліше підопічний тренера Миколи Побережця виступив у вправі на швидкість, де наш представник посів друге місце. У своїй найкращій спробі він подолав 15-метровий стенд за 6,88 секунди, ставши другим. Його випередив лише кореєць Янг Донгхьюн.

У наступному виді - болдерингу (серії складних коротких трас) він показав 17-й результат і за підсумками двох видів опустився на п’яте місце.

Вирішальними були змагання на складність. Їх Ярослав Ткач завершив передостаннім, із 20-м часом.
За сумою триборства кропивничанин опустився на 11-е місце, не пройшовши кваліфікацію. До фіналу відбиралася краща шістка спортсменів.

2018 10 08 Tkach 32018 10 08 Tkach 1

- Я задоволений результатом, який показав мій вихованець. Коронний вид Ярослава – швидкість. Саме на ньому він є медалістом чемпіонату Європи. В Буенос-Айресі визначали переможця за трьома видами, які дуже різняться один від одного, - прокоментував «Гречці» виступ свого підопічного Микола Побережець. - У своїй дисципліні він проявив себе відмінно. Наступна задача – завоювати ліцензію на Ігри з не олімпійських видів спорту у 2021 році, де змагатимуться скелелази в окремих видах.

Нагадаємо, крім Ярослава Ткача на Юнацьких Олімпійських іграх Кропивницький представляє ще один спортсмен – легкоатлет, стрибун у висоту Олег Дорощук.