Спорт

Важкоатлетки обласного центру стали володарками 10 медалей на кадетському чемпіонаті України (ФОТО)

. 2608

Одне командне та де’вять особистих медалей вибороли спортсменки збірної області на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед кадетів.

Змагання проводилися 8-12 жовтня у Миколаєві.

У командному заліку серед 24 регіонів наші важкоатлети, яких представляли вихованки СДЮШОР «Надія» з Кропивницького та Голованівської районної ДЮСШ, стали третіми, поступившись лише збірним Луганщини та Харківщини відповідно.

В особистому заліку триразовою переможницею - у ривку, поштовху та за сумою двоборства стала спортсменка з Голованівська Анна Коняхіна серед учасниць вагової категорії до 71 кг (тренер Василь Даценко).

2018 10 08 VA 5

Решту нагород здобули важкоатлетки обласного центру. Тричі бронзовий результат у вазі до 81 кг показала Валерія Марущак.

2018 10 08 VA Marushak

Особливо вразила результатами 13-річна Дар’я Шестель (на фото). Серед дівчат вагою до 55 кг вона дев’ять разів оновлювала рекорди України своєї вікової категорії. У ривку юна важкоатлетка завершила виступи, зафіксувавши 60 кг, і стала віце-чемпіонкою. У поштовху (77 кг) і за сумою двоборства (137 кг) вихованка В’ячеслава Жукова здобула дві «бронзи». Показаний 13-річною спортсменкою результат перевищив норматив майстра спорту України на 7 кг.

2018 10 08 VA 32018 10 08 VA 1

- Дар’я Шестель являється абсолютною чемпіонкою України серед дівчат до 13 років, яке завоювала у в квітні цього року. У Миколаєві на помості моя вихованка знову всіх здивувала. Вона показує феноменальні результати для свого віку. Вперше в історії важкої атлетики нашої області дівчина у 13 років виконала норматив майстра спорту України. Сподіваюся, Даша надалі прогресуватиме, - прокоментував виступ важкоатлетки її тренер.

 2018 10 08 VA 8

- До спортивного залу я прийшла півтора роки тому. Мене запросила тренуватися перший тренер - Юлія Олександрівна Кондратенко. Планувала займатися фітнесом, але кілька тренувань з важкої атлетики все змінили: я захопилася цим видом спорту. – Розповіла кореспонденту «Гречки» Дар’я Шестель. - Зараз мене тренує В‘ячеслав Григорович Жуков. Під його керівництвом у квітні цього року я стала абсолютною чемпіонкою України серед дівчат до 13 років. Днями повернулися з Миколаєва, де оновила дев‘ять разів рекорд України, виконала норматив майстра спорту України. Якщо у ривку в залі я піднімала 60 кг, з яким перемогла в Миколаєві, то у поштовху, де я зафіксувала на змаганнях 77 кг, на тренуваннях таку вагу я не підкорити не могла. В‘ячеслав Григорович бачить у мені олімпійські перспективи і каже мені про це, чим мотивує і далі активно тренуватися. Тому зараз ми плануємо додавати в результатах 5-7 кг кожних два-три місяці. За чотири роки мені буде 17 і я хочу взяти участь у наступних Юнацьких Олімпійських іграх. Вірю, що мені це під силу, тим паче що поряд гарний приклад: я тренуюся разом із Ольгою Пікаш – членом збірної команди України, бронзовою призеркою юніорського чемпіонату Європи 2017 року.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама