Кропивницька «Зірка» поступилась «Металісту 1925» (ФОТО)

Кількість переглядів - 482

Кропивницька «Зірка» знову програла, цього разу – харків`янам. Кропивничани отримали три "сухих" м`ячі у власні ворота.

metal

Кропивницькі футболісти розпочали матч надзвичайно агресивно. Перші п’ять хвилин матчу м’яч практично постійно знаходився на половині поля харків’ян. Вже до третьої хвилини кропивничани виконали три кутових удари. Щоправда, жоден з них не став натяком на гольовий момент. А перша ж атака і кутовий «Металіста» став гольовим: удар Дмитра Поспєлова, який перестрибнув всю оборону, і м’яч пролетів практично над Льопкою – 0:1.

metal2

«Зірка» пішла відігруватись, але два поспіль штрафних знову не принесли зиску господарям. Забили харків`яни. Знову кутовий, в якому м’яч застряг у воротарському майданчику. Лежачи, футболіста «Металіста 1925» відкотив м’яч під удар Сергію Давидову, і той влучив точно в кут воріт. 0:2.

metal5

«Зірка» продовжувала йти вперед. В середині тайму команда заробила право на штрафний удар, але Іван Рудницький цього разу, стінку не перекинув. Гравці господарів не жаліли себе, намагалися організувати атаку, але надзвичайно велика кількість браку в передачах практично від всіх футболістів не дозволила створити небезпечний момент, або принаймні довести до удару по воротах.

metal6

Другий тайм більш активніше розпочали гості. І ледве пройшло дві хвилини, на табло змінився результат. Помилка Дмитра Нерубенка при прийомі м’яча призвела до атаки, яку навряд чи можна було назвати швидкою. Але Сергій Романов спокійно пробив з лінії штрафного майданчику, а Роман Льопка доволі легкий удар вирішив спіймати, а не відбити. Шкіряна куля голкіпера не послухалася і несподівано для футболістів обох команд влетіла у ворота під руками голкіпера.

metal7

Кропивничани намагалися організувати атаки за рахунок індивідуальних дій Бєляєва, Збуня, Сьомки, Касімова та Поплавки (останні два вийшли наприкінці матчу на заміну). Але знову ж всі ці корисні для команди дії не закінчувалися ні гостротою, ні ударами. Щодо «Металіста», то запам’ятався хіба що багатоходівка на 64-ій хвилині гри, яка закінчилися ударом зльоту Олега Синиці, який дивом не забив четвертий гол у ворота Льопки.

metal8

Наставники обох команд вирішили використати свої запасних гравців, але перебіг подій на полі вони вже не змінили. А найбільш небезпечним моментом у «Зірки» став удар здалеку Олександра Сафронова на другій доданій хвилині матчу після шостого кутового «Зірки» у матчі.

metal10

Завершальний матч першого кола «Зірка» проведе у Волочиську проти місцевого «Агробізнесу», який залишається єдиною командою в першій лізі без перемог. І це буде дійсно матч за 6 очок.