«Олександрія» перемогла «Карпати» та закріпилася на третьому місці (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 687

У матчі 12-го туру української Прем’єр-Ліги сезону 2018/2019 «Олександрія» на домашньому полі здолала львівські «Карпати» - 2:1.

Обидва голи суперникам господарі забили у першому таймі.
На 11-й хвилині Дмитро Шастал вивів свою команду вперед, скориставшись неузгодженістю захисників гостей.
Подвоїли перевагу підопічні Володимира Шарана незадовго до перерви. Городяни зловили футболістів «Карпат» на контратаці, яку результативно замкнув Кирило Ковалець.
Львів’яни скоротили відставання на 54-й хвилині. Після подачі кутового Сергія М’якушка Олексій Гуцуляк головою переправив м’яча у ворота «Олександрії».

Завдяки звитязі над «Карпатами» олександрійці з 25-ма очками закріпилися на третьому рядку турнірної таблиці. Очолювати чемпіонат продовжує «Шахтар» (31), друге місце посідає «Динамо» (29). Найближчий переслідувач жовто-чорних «Ворскла» посідає четверте місце з 18-ма пунктами.

ФК «Олександрія» – ФК «Карпати» (Львів) – 2:1 (2:0)
Чемпіонат УПЛ. 12 тур. 21 жовтня 2018 року (неділя). Початок матчу о 19.30. Олександрія, стадіон «Ніка». 1606 глядачів. 11°C.

Арбітр – Катерина Монзуль (Харків)
асистенти арбітра – Дмитро Оганєсян (Луганськ), Станіслав Марулін (Херсонська обл.).
4-й арбітр – Юрій Іванов (Донецька обл.)
Спостерігач арбітражу – Віктор Дердо (Чорноморськ).
Делегат ФФУ – Едуард Карапетян (Тернопіль).

«Олександрія»: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Валерій Бондаренко, Кирило Ковалець (Віталій Пономар, 82), Артем Полярус (Андрій Цуріков, 57), Андрій Запорожан – К, Павло Пашаєв, Дмитро Шастал, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін (Олексій Довгий 71), Євген Банада.
Запасні: Владислав Леванідов, Владислав Бабогло, Артем Сітало, Тимур Стецьков.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Карпати»: Микита Шевченко, Артем Федецький – К, Денис Мірошніченко, Олег Бородай, Аді Мегреміч (Кевін Мендес 89), Крістіан Ербес (Франчіско Ді Франко, 72), Родріго Варгас, Дмитро Кльоц, Сергій Мякушко, Олексій Гуцуляк, Хорхе Карраскаль (Крістіан Понде, 79).
Запасні: Максим Кучинський, Олексій Ковтун, Орест Лебеденко, Назар Вербний.
Головний тренер: Жозе Мораіш.

Попередження: А. Запорожан (74), А.Шендрік (90+4) – Х. Карраскаль (18’), О. Бородай (23), О. Гуцуляк (68), А. Федецький (90+3), Ф. Ді Франко (90+3).
Голи: Дмитро Шастал (11), Кирило Ковалець (41) – О. Гуцуляк (54).