Кропивницька "Зірка" розгромно програла "Агробізнесу" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1221

У 15-му турі першолігового чемпіонату України "Зірка" у Волочиську була розгромлена "Агробізнесом" - 0:5.

В останньому матчі першого кола, що проходив учора, 27 жовтня, кропивничани, які посідають у турнірній таблиці останнє місце зустрічалися з іншим аутсайдером "Агробізнесом".
Господарі поля ще до перерви забили у ворота червоно-жовтих три м'ячі. Рахунок на 12-й хвилині відкрив Богдаг Семенець після помилки наших захисників.
Спробу відігратися не використав Ярослав Поплавка, який пробив вище воріт.
Другий гол господарі забили на 25-й хвилині. Стрімку контратаку влучним ударом замкнув Руслан Черненко.
Втретє голкіпер "Зірки" Микита Зеленський виймав мяча з сітки воріт на 39-й хвилині. Богдан Семенець оформив дубль, майстерно пробивши п'ятою.
Довершили розгром футболісти "Агробізнесу" у другому таймі.
На 50-й хвилині Андрій Скакун ударом у нижній кут зробив рахунок 4:0, а довершив розгром на 77-й хвилині Артур Думанюк - 5:0
Ця перемога стала першою в сезоні для "Агробізнеса", який після звітного туру набрав 9 очок.

"Зірка" з трьома очками лишилася аутсайдером Першої ліги.

"Агробізнес" (Волочиськ) - "Зірка" (Кропивницький) - 5:0 (3:0).

Голи: 1:0, Семенець Богдан (12); 2:0, Черненко Руслан (25); 3:0, Семенець Богдан (39); 4:0, Скакун Андрій (50); 5:0, Думанюк Артур (77).

Наступну гру команда Андрія Горбаня проведе 3 листопада у Луцьку з одним із лідерів чемпіонату - "Волинню".