«Олександрія» з «Зорею» зіграла в безгольову нічию (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 589

Міцно зайнявши третє місце в українській Прем’єр-Лізі, «Олександрія» у 13-му турі зустрічалася з «Зорею», яка посідає у чемпіонаті п’яте місце.

У поєдинку, який проходив 27 жовтня в Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена», обидві команди не змогли реалізувати жоден із моментів: матч завершився з рахунком 0:0.

У першому таймі команди діяли дуже обережно, тому моментів створили обмаль. В олександрійців запам’ятався удар Дмитра Шастала, на який зреагував воротар «Зорі» Луїс Феліпе.
У номінальних господарів на 44-й хвилині потужно пробивав Владислав Кабаєв - Юрій Паньків у стрибку перевів м’яч на кутовий.
До перерви спробував відзначитися Андрій Цуріков, але на його удар у нижній кут воріт «Зорі» вчасно зреагував голкіпер суперників.

По кілька гострих ситуацій обидві команди створили у другому таймі, які, втім, до взяття воріт не призвели. В складі «Олександрії» намагався вразити ворота суперників Артем Полярус. Гравцям «Зорі» - Сергію Майбороді та Богдану Михайліченку реалізувати моменти завадив Юрій Паньків, який двічі рятував свою команду.

Матч 14-го туру Чемпіонату УПЛ «Олександрія» проведе на стадіоні «Ніка». 4 листопада вона прийматиме дебютанта Прем’єр-Ліги чернігівську «Десну».

ФК «Зоря» – ФК «Олександрія» – 0:0

Чемпіонат УПЛ. 13 тур. 27 жовтня 2018 року (субота). Початок матчу о 17.00. Запоріжжя, стадіон «Славутич-Арена». 1829 глядачів. 12°C.