Петрівський «Інгулець» здобув вольову перемогу над «Балканами» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 575

У матчі 15-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги петрівський «Інгулець», пропустивши першим, зумів зрівняти рахунок, а потім вийти вперед і здобути мінімальну перемогу.

На 11-й хвилині у ворота петрівчан було призначене пенальті, яке реалізував Микола Златов.
До перерви Олег Синьогуб зрівняв рахунок, вразивши ворота суперників на 36-й хвилині. Перемогу команді Сергія Лавриненка, а разом із нею першу домашню поразку «Балканам» приніс Олександр Мішуренко на 82-й хвилині.
Після звітного туру «Інгулець» набрав 24 очка та посідає у турнірній таблиці п’яте місце.

«Балкани» (с. Зоря) – «Інгулець» (Петрове) - 1:2 (1:1)
Чемпіонат України. Перша ліга. 15-й тур. Сезон 2018/2019. 27 жовтня 2018 року (субота). Початок матчу о 15:00. с. Зоря, стадіон ім. Б.Тропанця. Глядачів 1810. Температура 19 С.

Арбітр- Резніков Д.М.
Асистент 1 -Соботюк С.С.
Асистент 2 - Ардашева О.Є.
4-ий арбітр - Серпутько Г.О.
Спостерігач арбітражу / делегат ФФУ - Возняк С.І.

«Балкани»: Паламарчук, Саламаха, Любчак, Юречко (Георгієв 55), Опря, Гаврилюк, Пархоменко К. (Ільницький 34), Платунов, Пєнов (Паламар 70), Златов М. (Райчев 60), Герасимець (Златов В. 46).

«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Клименко (Коваленко І. 68), Мішуренко (Новотрясов 90+3), Піднебенний, Елла (Козак 62), Акименко (Козлов 89), Кучеренко, Ковальов, Лупашко, Синьогуб.

Попередження: Гаврилюк (33); Опря (51) — Піднебенний (78); Новотрясов (84); Козак (86); Синьогуб (87); Коваленко І. (90)

Голи: 1:0, Златов Микола (11); 1:1, Синьогуб Олег (36); 1:2, Мішуренко Олександр (83).

Наступну гру «Інгулець» проведе на виїзді 3 листопада з краматорським «Авангардом».