Історична звитяга: петрівський «Інгулець» вийшов до чвертьфіналу Кубку України (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 947

«Інгулець» в 1/8 фіналу Кубку України з футболу сенсаційно переграв «Маріуполь» і вийшов до чверть фінальної стадії змагань.

У Петровому сьогодні, 31 жовтня, команда Сергія Лавриненка забила суперникам три м’ячі, на що гості відповіли лише один раз наприкінці поєдинку.

Гравці «Інгульця» відкрили рахунок з пенальті за фол останньої надії Артема Поспєлова, який у власній штрафній зоні грубо зіграв проти Каміля Хучбарова. До того ж гравця «Маріуполя» було видалено з поля. На 24-й хвилині 11-метровий реалізував Артем Козлов.

До перерви господарі скористалися чисельною перевагою та подвоїли рахунок. Під завісу першого тайму сам Хучбаров закрутив м’яча з лівого флангу під праву стійку - 2:0.

У другому таймі петрівчани забили втретє після результативної атаки, яку на 61-й хвилині замкнув Гіоргі Кобуладзе.
До завершення кубкового матчу гості відквитали один м’яч забивши пенальті, після порушення правил Кобуладзе.

Історична перемога «Інгульця» над прем’єрліговим «Маріуполем» з рахунком 3:1 вивела команду з Петрово до чвертьфіналу Кубку України.

«Інгулець» (Петрове) – «Маріуполь» - 3:1 (2:0).
Кубок України. 1/8 фіналу. 31 жовтня 2018 року (середа). смт. Петрове. Стадіон «Інгулець». Початок матчу в 15:00.
Головний арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Асистенти арбітра: Олександр Павлінов (Одеса), Віталій Сухін (Одеса)

«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Гончаренко, Піднебенний, Кобуладзе, Козлов, Козак (Коваленко 53), Лупашко, Січінава, Хучбаров (Гоменко 85), Коцюмака

«Маріуполь»: Поспєлов, Кірюханцев, Дава, Биков, Полегенько, Білий (Мочевинський 85), Коробенко (Гальчук 23), Білокінь, Путря, Бугай, Проданов (Семенихін 46)

Попередження: Биков 60, Бугай 64
Вилучення: Кобуладзе 82 (друга жовта) – Поспєлов 20 (“фол останньої надії”).

Голи: 1:0, Козлов Артем (24 з пен.); 2:0, Хучбаров Каміль (45); 3:0, Кобуладзе Гіоргі (61);3:1 Полегенько Павло (83 з пен.)