«Олександрія» втратила очки у матчі з «Десною» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 540

У матчі 14-го туру Прем’єр-Ліги України «Олександрія» на домашньому полі не змогла здолати чернігівську «Десну». Матч завершився з рахунком 1:1.

Олександрійці наразі посідають третє місце в чемпіонаті та були налаштовані утримати відрив від найближчого переслідувача – полтавської «Ворскли», проте втрата концентрації на останніх хвилинах поєдинку позбавила городян трьох очок.
Підопічні Володимира Шарана відкрили рахунок на 53-й хвилині після призначеного у ворота «Десни» пенальті за гру рукою Андрія Гітченка.
Удар з 11-метрової позначки бездоганно виконав капітан «Олександрії» Андрій Запорожан.
Футболісти з Чернігова зрівняли рахунок на 87-й хвилині. Гості заробили право на виконання стандарту. Артем Фаворов подав зі штрафного, його брат Денис підправив м’яч у центр воротарського майданчика «Олександрії», де ніхто не завадив Андрію Гітченку влучно пробити ворота Юрія Паньківа.
Команда Володимира Шарана, набравши 27 очок, лишилася на третьому місці, проте «Ворскла», перемігши ФК «Львів» (2:0), скоротила відставання до трьох пунктів.

ФК «Олександрія» – ФК «Десна» (Чернігів) – 1:1 (0:0)
Чемпіонат УПЛ . 14 тур. 4 листопада 2018 року (неділя). Початок матчу о 14.00. Олександрія, стадіон «Ніка». 1378 глядачів. 7°C.
Арбітр – Володимир Новохатній (Київ)
асистенти арбітра – Денис Шудрік (Сімферополь), Євген Петраков (Київ).
4-й арбітр – Микола Балакін (Київська обл.).
Спостерігач арбітражу – Олег Зубарев (Слов’янськ).
Делегат ФФУ – Михайло Калита (Миколаїв).

«Олександрія»: Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Валерій Бондаренко, Кирило Ковалець (Дмитро Гречишкін, 81), Віталій Пономар, Андрій Цуріков, Артем Полярус, Андрій Запорожан – К (Олексій Довгий, 75), Дмитро Шастал (Євген Протасов, 56), Антон Шендрік, Євген Банада.
Запасні: Владислав Леванідов, Владислав Бабогло, Артем Сітало, Василь Грицук.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Десна» (Чернігів): Євген Паст, Владислав Огіря, Олександр Філіппов (Дмитро Хльобас, 46), Єгор Картушов, Лука Коберідзе (Денис Безбородько, 65), Андрій Гітченко, Артем Фаворов, Максим Імереков, Андрій Слінкін, Денис Фаворов – К, Олександр Волков (Сергій Старенький, 78).
Запасні: Ігор Литовка, Антон Братков, Віталій Єрмаков, Сергій Люлька.
Головний тренер: Олександр Рябоконь.

Попередження: Євген Банада (31), Андрій Запорожан (65), Антон Шендрік (67’), Віталій Пономар (70), Олексій Довгий (79) – Лука Коберідзе (50’), Артем Фаворов (71).

Голи: Андрій Запорожан (53– пенальті) – Андрій Гітченко (87).

Наступний матч «Олександрія» проведе 10 листопада у столиці з командою «Арсенал-Київ».