Петрівський «Інгулець» програв краматорському «Авангарду» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 542

«Інгулець» вдруге в цьому сезоні зазнав поразки від краматорського «Авангарда». У 16-му турі Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги петрівчани на виїзді програли з рахунком 1:3.

У господарів відкрив рахунок на 29-й хвилині Єгор Демченко. Ігор Кірієнко подвоїв перевагу краматорчан на 71-й хвилині, а Віталій Собко довів рахунок до розгромного на 84-й хвилині – 3:0.
Гості спромоглися забити гол престижу на третій компенсованій хвилині – відзначився Артем Козлов.

Після звітного туру «Інгулець» із 24-ма очками опустився на шосте місце.

«Авангард» (Краматорськ) – «Інгулець» (Петрове) – 3:1 (1:0).
Чемпіонат України сезону 2018-2019. Перша ліга. 16-й тур. 3 листопада 2018 року (субота). Початок матчу о 14:00. М. Краматорськ, стадіон «Прапор».

Голи: 1:0, Демченко Єгор (29); 2:0, Кірієнко Ігор (71); 3:0, Собко Віталій (84); 3:1, Козлов Артем (90+3).

Наступну гру «Інгулець» проведе в Івано-Франківську з «Прикарпаттям» 11 листопада.