Кропивницькі тенісистки перемогли в першому турі чемпіонату України в дитячій лізі (ФОТО)

Кількість переглядів - 632

Вихованки комплексної ДЮСШ №3 Міської ради міста Кропивницького привезли найвищі нагороди з міста Жовква (Львівська обл.), де завершився перший тур чемпіонату України «Дитяча ліга» з настільного тенісу серед дитячих клубів.

Учасницями змагань, які проходили 30 жовтня – 2 листопада, були 18 клубів. Наші дівчата Анастасія Телих і Анастасія Струтинська виграли усі свої зустрічі та стали переможницями чемпіонату.

Одразу по їх завершенню наші дівчата взяли участь у ІХ Відкритому турнірі пам`яті тренера-викладача Ю. Козія, який 3-4 листопада проводився у Львові. Серед тенісисток 2000 року народження і молодше Анастасія Телих стала срібною призеркою, а Анастасія Струтинська бронзовою медалісткою.

Тренуються спортсменки під керівництвом Андрія Струтинського.