Гандболістки з Кропивницького вийшли до фіналу чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 1007

Після більш ніж 15-річної перерви юні гандболістки з Кропивницького вибороли право грати в фінальній частині Чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2006-2007 р.н. «Стрімкий м'яч».

Зональний етап чемпіонату проходив 2-6 листопада у Кривому Розі, де за право вийти до фіналу боролися п’ять команд.

Нашу область представляли вихованки комплексної ДЮСШ №2 Міської ради Кропивницького тренерів Світлани Крофхмаль і В’ячеслава Гурського.
Вони перемогли команди Запоріжжя, Овідіополя та Херсона, а поступилися лише господаркам, суперницям ДЮСШ №4 Кривого Рогу.

Посівши друге місце в своїй групі, гандболістки з Кропивницького потрапили до вісімки найсильніших команд України, які в березні наступного року у фінальній частині поборяться за медалі чемпіонату серед дівчат цієї вікової категорії.