Стрілець-дефлімпієць із Кропивницького здобув медаль на чемпіонаті України з кульової стрільби (ФОТО)

Кількість переглядів - 662

Кропивницький спортсмен, майстер спорту України міжнародного класу Олександр Костик здобув срібну медаль на чемпіонаті України з кульової стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів із вадами слуху, що 1-5 листопада проходив у Києві.

Загалом нашу область на змаганнях представляли 6 стрільців. Піднятися на п’єдестал пошани вдалося лише вихованцю відділення інваспорту комплексної ДЮСШ №3 Міської ради міста Кропивницького.
У своїй коронній вправі - стрільбі з пневматичної гвинтівки (ГП-6: стоячи, відстань 10 метрів, 60 пострілів) на якій Олександр є діючим рекордсменом і чемпіоном Дефлімпійських ігор-2017, підопічний ЗТУ Олени Ібрагімової вийшов до фіналу, де показав другий за влучністю результат.

«На чемпіонаті наш спортсмен стріляв із нової гвинтівки, виданої йому нещодавно як члену збірної команди України. Він до неї ще не звик, тому посів друге місце», - розповів «Гречці» старший тренер області з кульової стрільби ЗТУ Ілгам Ібрагімов.

2018 11 03 Kostyk

Близьким до нагороди був заслужений майстер спорту України, дворазовий призер Дефлімпійських ігор 2017 року Сергій Фомін у стрільбі з пневматичного пістолету (ПП-3: стоячи, відстань 10 метрів, 60 пострілів). Він вийшов до фіналу, де посів четверте місце, програвши бронзовому призерові, представникові Волинської області 0,2 бала.

Добре проявили себе кропивницькі спортсмени з реабілітаційної ДЮСШ «Інваспорт» Дмитро Староселець (гвинтівка) і Оксана Садовенко (пістолет).