Кропивницька "Зірка" вперше у сезоні зіграла внічию (ФОТО)

Кількість переглядів - 770

Першу нічию в сезоні 2018/2019 Чемпіонату України серед команд Першої ліги здобули футболісти "Зірки".

У матчі 17-го туру, що відбувся 10 листопада у Кропивницькому, вони зіграли в результативну нічию з "Сумами" - 3:3.
Поступаючись гостям після першого тайму двома м'ячами, у другому відрізку червоно-жовті спочатку зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед, однак утримати переможний рахунок через втрату концентрації не змогли.

2018 11 10 0

Cумчани вийшли вперед вже на 7-й хвилині. Захисники "Зірки" не встигли нейтралізувати Олександра Васильченка, який вдало зіграв на добиванні. За чотири хвилини оборонці кропивницької команди знову припустилися грубої помилки, наслідком якої став другий гол у їхні ворота після добивання Віктора Лиховидька – 0:2.
Команда Андрія Горбаня до переви мала дві нагоди відігратися, але небезпечні удари здалеку Данііла Кондракова та Івана Рудницького відбив воротар сумчан Артем Штанько.

Перший м'яч червоно-жовті відіграли на 54-й хвилині. Максим Авер'янов ударом точним ударом замкнув довгу передачу з правого флангу у штрафну зону – 1:2.
Господарі продовжували тиснути на ворота суперників і незабаром досягли свого. Автором другого голу у ворота "Сум" став Данііл Кондраков, забивши гол із пенальті, який було призначено за порушення правил проти Авер’янова – 2:2.
На 79-й хвилині наші футболісти забили втретє завдяки автоголу Луки Надірадзе – 3:2.
Та втримати переможний результат зірковим не вдалося: Микола Вечурко у компенсовані хвилин матчц ударом головою результативно замкнув подачу зі штрафного, і врятував "Суми" від поразки – 3:3.

2018 11 10 8

Маючи після звітного туру чотири очки, "Зірка" продовжує аосідати останнє 11-е місце.

«Зірка» (Кропивницький) – ПФК «Суми» (Суми) – 3:3 (0:2)
10 листопада 2018 року (субота). Початок о 14:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Освітлення: природнє. Чемпіонат України, перша ліга, 2 коло, 17 тур.
Арбітр: Бич Ігор (Київ).
Асистенти арбітра: Коротін Володимир (Київ), Зоренко Юрій (Київ).
4-й арбітр: Кєвліч Єгор (Кропивницький).
Спостерігач арбітражу: Циганков Олександр (Тернопіль).

«Зірка»: 41. Льопка Роман, 3. Сафронов Олександр, 7. Авер’янов Максим, 9. Кондраков Данііл (14. Боздаган’ян Михайло, 90), 10. Рудницький Іван (к/к) (15. Савіцький Андрій, 87), 17. Сьомка Артем, 23. Маткобожик Олександр, 24. Павлюк Кирило (90. Лопушенко Ігор, 74), 35. Виздрик Назар (93. Писарєв Станіслав, 46), 50. Дугієнко Олександр, 99. Бєляєв Олександр (77. Касімов Дмитро, 74). Запасні: 96. Зеленский Микита, 74. Медведєв Марк, 37. Нерубенко Дмитро. В.о.головного тренера: Горбань Андрій.

ПФК «Суми»: 55. Штанько Артем, 3. Лиховидько Віктор, 6. Вечурко Микола, 10. Яворський Вадим (19. Перепилиця Ілля, 90), 14. Луговий Єгор (4. Кірієнко Ярослав, 67), 17. Переверза Петро (8. Загинайлов Сергій, 46), 21. Васильченко Олександр (9. Савін Антон, 67), 22. Гаращенков Сергій, 27. Медведь Олександр, 77. Козлов Артем (44. Надірадзе Лука, 27), 99. Бовтрук Вадим. Запасні: 19. Перепилиця Ілля, 23. Бубенцов Андрій. Головний тренер: Золотницький Сергій.

Голи: 0:1, Васильченко Олександр (7); 0:2, Лиховидько Віктор (11); 1:2, Авер’янов Максим (54); 2:2, Кондраков Данііл (64, пенальті); 3:2, Надірадзе Лука (79, автогол); 3:3, Вечурко Микола (90+3).

Попередження: Маткобожик Олександр (22).

Наступну гру кропивницька команда проведе на виїзді 17 листопада з СК "Дніпро-1".