"Олександрія" розгромила "Арсенал-Київ" (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 653

У матчі 15-го туру української Прем'єр-Ліги "Олександрія" на виїзді впевнено перемогла аутсайдера чемпіонату "Арсенал-Київ" з рахунком 3:0.

До середини першого тайму команда Володимира Шарана мала кілька моментів, щоб відкрити рахунок, однак не реалізувала їх. Та наполегливість жовто-чорних принесла результат на 33-й хвилині.
Василь Грицук виконав фланговий навіс, який ударом головою замкнув Дмитро Шастал – 0:1.
Господарі на 62-й хвилині отримали можливість з пенальті зрівняти рахунок. Антон Шендрік сфолив у штрафній зоні, однак Леонід Акулінін ударом з 11-ти метрів не зумів переграти Юрія Паньківа.
Подвоїли рахунок гравці "Олександрії" на 82-й хвилині. Василь Грицук влучним пасом вивів Артема Сітала сам на сам із воротарем, і останній не залишив шансів стражу воріт суперників – 0:2.
Гості довершили розгром киян на першій компенсованій арбітром хвилині, відзначився Кирило Ковалець – 0:3.

Набравши після звітного туру 30 очок, "Олександрія" піднялася на друге місце в елітному футбольному дивізіоні України, проте київське "Динамо", маючи 29 очок, поєдинок 15-го туру ще не проводило.

ФК «Арсенал-Київ» – ФК «Олександрія» - 0:3 (0:1).
Чемпіонат УПЛ сезону 2018/2019. 15-й тур. 10 листопада 2018 року (субота). м. Київ, стадіон "Динамо".
Арбітр – Анатолій Абдула (Харків)
асистенти арбітра – Євген Данильченко (Луганськ), Михайло Маланчук (Чернівецька обл.).
4-й арбітр – Костянтин Труханов (Харків).
Спостерігач арбітражу – Віктор Дердо (Чорноморськ).
Делегат ФФУ – Сергій Задорожняк (Чернівці).

"Арсенал-Київ": Сергій Сітало, Олексій Майданевич – К (Олександр Насонов, 73’), Стефан Євтоскі (Максим Фещук, 74’), Сергій Семенюк, Андрій Домбровський, Юрій Вакулко, Огнадон Акакпо, Данило Сагуткін, Владислав Дубінчак, Леонід Акулінін (Олександр Єрмаченко, 82’), Аурелій Лола.
Запасні: Орест Будюк, Олексій Ларін, Сергій Даценко, Деніс Янаков.
Головний тренер: Вячеслав Грозний.

"Олександрія": Юрій Паньків, Станіслав Микицей, Валерій Бондаренко, Євген Протасов (Максим Задерака, 63’), Андрій Цуріков, Артем Сітало (Віталій Пономар, 89’), Василь Грицук – К (Кирило Ковалець, 83’), Дмитро Шастал, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін, Євген Банада.
Запасні: Дмитро Рудик, Владислав Бабогло, Олексій Довгий, Павло Пашаєв.
Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: В. Дубінчак (23’), С. Євтоскі (37’) – А.Шендрік (61’)

Голи: Дмитро Шастал (33’), Артем Сітало (82’), Кирило Ковалець (90+1’).