У Кропивницькому визначили кращих дзюдоїстів області 2005-2006 р.н.

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 983

10 листопада в комплексній ДЮСШ № 3 Міської ради міста Кропивницького відбулися обласні спортивні ігри з боротьби дзюдо серед юнаків і дівчат 2005-2006 років народження.

За нагороди змагань вели боротьбу 107 атлетів з Кропивницького, Смоліно, Голованівська, Компаніївки, Малої Виски, Олександрівки, Олександрії та Долинської, повідомляється на сайті "Дзюдо-Центр".

2018 11 10 j1

Переможці та призери обласних спортивних ігор

Дічата 2005-2006 р.н.

32 кг
І – Сапожкова Дар’я (Голованівськ);
ІІ – Товстих Вікторія (Голованівськ);
36 кг
І - Смазчук Роксолана (Голованівськ);
ІІ – Нестерчук Анастасія («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Кваша Світлана («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Ігнатьєва Софія («Ніка», Кропивницький);
40 кг
І – Кваша Анастасія («Ніка», Олександрівка);
ІІ – Наточій Юлія («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Рябкова Лідія (Голованівськ);
ІІІ – Недера Юлія (Долинська);
44 кг
І – Маляренко Марія (Голованівськ);
ІІ – Похила Катерина (Мала Виска);
ІІІ – Моргунова Дар’я («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Бондарчук Яна (Долинська);
48 кг
І – Петрова Діана («Ніка», Смоліне);
ІІ – Румянцева Єлізавета («Ніка», Олександрівка);
52 кг
І – Ахапкіна Дарина (Голованівськ);
ІІ – Тиманівська Віра (Голованівськ);
ІІІ – Лозова Ярослава (Голованівськ);
ІІІ – Димура Анна (Голованівськ);
57 кг
І – Тимчук Єлізавета («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Фуркало Валентина («Ніка», Олександрівка);
+57 кг
І – Нагорянська Ірина (Мала Виска);
ІІ – Величко Діана (Долинська);
ІІІ – Соломенко Валерія («Ніка», Кропивницький);

Юнаки 2005-2006 р.н.

34 кг
І – Романяк Павло (Мала Виска);
ІІ – Волошко Володимир (Мала Виска);
ІІІ – Гридньов Анатолій («Ніка», Олександрівка);
ІІІ – Березовський Єгор («Ніка», Кропивницький);
38 кг
І – Карапетян Давид («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Войченко Ігор (Голованівськ);
ІІІ – Крикун Євгеній (КДЮСШ №3, Кропивницький);
ІІІ – Паршегуба Роман (Голованівськ); 
42 кг
І – Стародубцев Дмитро («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Моргунов Віктор («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Ющенко Іван («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Шевчук Богдан («Ніка», Кропивницький);;

46 кг
І – Мергеньян Даніель («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Хорошайлов Михайло («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Коваленко Владислав (Мала Виска);
ІІІ – Романенко Максим (Голованівськ);
50 кг
І – Тащенко Михайло (Смоліне, Кропивницький);
ІІ – Горбатенко Данило («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Рудченко Володимир («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Майдебура Дмитро (Голованівськ);
55 кг
І – Тимошенко Владлен («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Лоскутов Ігор («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Логвін Денис (Олександрія);
ІІІ – Атамась Данило («Ніка», Олександрівка);
60 кг
І – Нельзєв Тарас («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Тригорло Артем («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Дяченко Микита («Ніка», Олександрівка);
ІІІ – Терновський Тарас (Олександрія);
66 кг
І – Терленко Максим («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Мосін Олександр («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Безязиченко Анатолій (КДЮСШ №3, Кропивницький);
ІІІ – Мохур Максим («Ніка», Олександрівка);
+66 кг
І – Свяченко Дмитро (Голованівськ);
ІІ – Романенко Данило (КДЮСШ №3, Кропивницький);

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв