Кропивницька «Зірка» розгромно програла заключний матч року

Кількість переглядів - 585

Футболісти «Зірки» програли з розгромним рахунком учора, 17 листопада, у матчі 18-го туру першолігового чемпіонату України на виїзді «Дніпру-1».

У заключному офіційному матчі 2018-го року гравці кропивницької команди не змогли нічого протиставити лідеру турнірної таблиці, пропустивши у свої ворота чотири м’ячі.
Господарі відкрили рахунок вже на 4-й хвилині після подачі від кутового прапорця, який влучним ударом головою завершив Сергій Логінов.
До перерви дніпряни подвоїли перевагу завдяки реалізованому Станіславом Кулішем на 43-й хвилині пенальті.
Третій гол господарі забили після грубої помилки захисників червоно-жовтої команди, яків дозволили спочатку Ігорю Загальському, а потім Олексію Чичикову успішно провести чергову атаку.
Довершили розгром лідери Першої ліги за вісім хвилин після автоголу Кирила Павлюка – 0:4.
На зимову перерву «Зірка» пішла із невтішним результатом: із 4-ма очками, команда є безнадійним аутсайдером чемпіонату.

2018 11 17 Dn Zir

СК «Дніпро-1» (Дніпро) – «Зірка» (Кропивницький) - 4:0 (2:0)

17 листопада 2018 року (субота). Початок о 16.00. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена». Чемпіонат України, Перша ліга, 2 коло. 18 тур. 820 глядачів. +1 градус.
Арбітр: Панчишин Дмитро (Харків)
Асистенти арбітра: Юхименко Михайло (Луцьк), Лібстер Андрій (Луганська область).
4-й арбітр: Резніков Денис (Кам`янське)
Спостерігач арбітражу: Даневич Микола (Київ)

СК «Дніпро-1»: 31. Кліщук Андрій, 4. Кравченко Сергій (28. Білик Максим, 81), 5. Шаповал Владислав, 15. Логінов Сергій (98. Литвиненко Іван, 80), 18. Сніжко Олександр (23. Панасенко Сергій, 67), 20. Куліш Станіслав, 21. Загальський Ігор, 22. Чеботаєв Сергій, 29. Назаренко Олександр (13. Мігунов Олександр, 76), 71. Лопирьонок Максим.
Запасні: 81. Бабічин Віктор, 2. Башлай Дмитро, 7. Войцеховський Владислав, 8. Польовий Володимир, 10. Бровченко Юрій, 11. Мємєшев Редван.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
«Зірка»: 74. Медведев Марк, 5. Хорольський Дмитро, 7. Авер'янов Максим, 9. Кондраков Данііл (77. Касімов Дмитро,90), 10. Рудницький Іван (17. Сьомка Артем,80), 11. Збунь Олексій (15. Савіцький Андрій, 84), 24. Павлюк Кирило, 37. Нерубенко Дмитро (93. Писарєв Станіслав,68), 50. Дугієнко Олександр, 85. Ходорченко Микита, 90. Лопушенко Ігор.
Запасні: 41. Льопка Роман, 96. Зеленський Микита, 14. Боздаган'ян Михайло, 35. Виздрик Назар
В.о. головного тренера: Андрій Горбань

Голи: Логінов Сергій (4), Куліш Станіслав (43, з пенальті), Чичиков Олексій (60), Павлюк Кирило (68, автогол).

Попередження: Дугієнко Олександр (32), Литвиненко (88), Лопушенко Ігор (89).

Наступний офіційний матч «Зірка» проведе 24 березня 2019 року в Кропивницькому з ФК «Оболонь-бровар».