Кропивницькі баскетболісти виграли один поєдинок у чемпіонаті України

Кількість переглядів - 803

Баскетбольний клуб "Золотий вік" із Кропивницького провів удома два матчі четвертого туру вищолігового чемпіонату України з БК "СумДУ", з яких переміг лише в одному.

Поєдинки проходили 19-20 листопада у спортивному залі факультету фізичного виховання.
У першій грі "золоті" вдало розпочали поєдинок, зробивши відрив у 11 очок, однак з другої чверті баскетболісти з Сум заграли результативніше, аргесивніше, швидше, примушуючи кропивничан багато помилятися. Кропивничани розгубили свою перевагу, дозволивши суперникам зрівняти рахунок, вийти вперед та здобути впевнену перемогу з 20-очковою перевагою.

БК "Золотий вік" (Кропивницький) - БК "СумДУ" (Суми) - 75:95 (26:15, 16:28, 20:28, 13:24).

У грі-відповіді господарі зробили висновки з попередньої поразки, продемонстрували зовсім інший баскетбол - з самовіддачею, мотивацією і не просто перемогли, а розгромили сумчан. Від першої хвилини і до фінальної сирени вони контролювати хід поєдинку, діяли максимально зібрано, нарощуючи свою перевагу, яка після завершення четвертого відрізку сягнула 33 очок.