Кропивницька тенісистка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 512

Вихованка комплексної ДЮСШ №3 Міської ради міста Кропивницького Марія Курищенко здобула срібну медаль на Чемпіонаті України з настільного тенісу серед молоді, що завершився у Чернігові.

2018 11 23 nt

Змагання проводилися 20-24 листопада, а їхніми учасниками стали тенісисти 1997 років народження і молодше.

Марія Курищенко (2003 р.н.) виступала в парному розряді разом із киянкою Аліною Куртенко (2002 р.н.). Разом дівчата здолали чотири пари та вийшли до фіналу. Лише у вирішальній зустрічі за золоті нагороди кропивничанку із партнеркою по команді обіграли майстри спорту, пара столичних тенісисток.

Разом зі здобуттям срібної медалі наша спортсменка, яку тренують батько Юрій Курищенко і Олександр Брояковський, вперше виконала норматив майстра спорту України.

В особистому заліку Марія Курищенко пройшла кваліфікацію та серед 36 тенісисток відібралася до 16-ки кращих, де у підсумку стала 11-ю.