«Олександрія» перемогла київське «Динамо» та піднялася на друге місце (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 422

У матчі 16-го туру української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на домашньому полі здолала київських динамівців з рахунком 2:1 .

У поєдинку, що проходив на стадіоні «Ніка» учора, 25 листопада, господарі відкрили рахунок вже на третій хвилині матчу. Андрій Цуріков влезут пробив по воротах Дениса бойка, прийнявши передачу від Євгена Банади – 1:0.
Моменти для взяття воріт динамівців у першому таймі не реалізували Артем Сітало, Максим Задерака, Кирило Ковалець, Андрій Запорожан і автор першого голу Андрій Цуріков.
Титулована команда Олександра Хацкевича створила кілька моментів, але кілька разів «Олександрію» рятував воротах Юрій Паньків. Однак на 33-й хвилині Беньямін Вербич зрівняв рахунок.
Вдруге футболісти Володимира Шарана святкували взяття воріт «Динамо» завдяки реалізованому пенальті. На 57-й хвилині Денис Бойко сфолив на Андрієві Цурікові у штрафному майданчику, у ворота киян було призначено 11-метровий удар, який реалізував капітан олександрійцв Андрій Запорожан - 2:1.
Спроби гостей відігратися результату не дали. В одному з моментів олександрійців врятувала поперечина воріт, в інших випадках надійно грав воротар жовто-чорних Юрій Паньків.
Завдяки звитязі над «Динамо» олександрійські футболісти з 33-ма очками обійшли динамівців та піднялися на другу сходинку турнірної таблиці.

ФК «Олександрія» – ФК «Динамо» (Київ) – 2:1 (1:1)
Чемпіонат УПЛ. 16 тур. 26 листопада 2018 року (неділя). Початок матчу о 19.30. Олександрія, стадіон «Ніка». 2 478 глядачів. 1°C.

Арбітр – Ігор Пасхал (Херсон)
асистенти арбітра – Віктор Матяш (Донецьк), Олександр Павлінов (Одеса).
4-й арбітр – Віталій Романов (Дніпро).
Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельський (Львів).
Делегат ФФУ – Віктор Безсмертний (Кропивницький).

«Олександрія»: Юрій Паньків, Владислав Бабогло, Валерій Бондаренко, Кирило Ковалець (Олексій Довгий, 88), Андрій Цуріков, Андрій Запорожан – К, Артем Сітало (Павло Пашаєв, 77), Дмитро Шастал, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Максим Задерака (Євген Протасов, 57).
Запасні: Дмитро Рудик, Станіслав Микицей, Денис Устименко, Тимур Стецьков.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Динамо»: Денис Бойко, Сергій Сидорчук – К, Беньямін Вербич, Володимир Шепелєв, Микола Шапаренко, Віктор Циганков, Віталій Миколенко, Сідклей (Назарій Русин, 64), Віталій Буяльський, Тамаш Кадар, Томаш Кедзьора.
Запасні: Георгій Бущан, Чече, Олександр Андрієвськой, Микита Кравченко, Артем Шабанов, Міккель Дуелунд.
Головний тренер: Олександр Хацкевич.

Попередження: М. Задерака (31), А. Сітало (59), К. Ковалець (68), А. Запорожан (90+1) – М. Шапаренко (4), В. Шепелєв (21’), Т. Кедзьора (39), С. Сидорчук (54), Д. Бойко (56), Т. Кадар (69).

Голи: Андрій Цуріков (3), Андрій Запорожан (57 – пенальті) – Беньямін Вербич (33).

Матч 17-го туру «Олександрія» проведе 3 грудня у Полтаві з «Ворсклою».