Команда поліції перемогла в обласній «Динаміаді» (ФОТО)

Кількість переглядів - 311

23 листопада відбувся заключний чемпіонат обласної організації ФСТ «Динамо» з міні-футболу серед правоохоронних органів.

Нагороди переможцям і призерам змагань вручили начальник поліції Кіровоградщини Роман Козьяков та його заступник Руслан Горяченко.

2018 11 25 pol2

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

В цілому участь у змаганнях взяли 8 команд – Головного управління Нацполіції області, управління ДСНС в області, управління Служби безпеки України в області, в/ч 3011 (м. Кропивницький) Національної гвардії України, управління поліції охорони в області, управління патрульної поліції в області, 3-го полку спецпризначення ЗСУ та в/ч 2269 (м. Олександрія) НГУ.
У результаті запеклої боротьби збірна команда поліції області здобула впевнену перемогу. У півфіналі поліцейські обіграли суперників із ДСНС з рахунком 6:1, а у фіналі – команду Нацгвардії з м. Олександрії з перевагою в 11 голів.
Під час церемонії нагородження команди-призери змагань отримали від керівництва поліції області кубки та медалі.

2018 11 25 pol1

Окрім І місця у чемпіонаті з футзалу, команда ГУНП в області здобула перемогу і загалом у «Динаміаді-2018» зі службово-прикладних та інших видів спорту, що тривала протягом року.