Кропивницькі гирьовики привезли три медалі зі всеукраїнського турніру (ФОТО)

Кількість переглядів - 215

Три спортсмени з Кропивницького завоювали медалі на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті професора Юрія Резнікова, що 1-2 грудня проходив у Львові.

2018 12 01 g3

За нагороди змагань вели боротьбу 137 спортсменів із 14 команд. Наш обласний центр представляи чотири вихованці комплексної ДЮСШ N1 Міської ради міста Кропивницького.

Найвищу нагороду виборола вихованка бобринецької гирьової школи, яка нині живе та тренується в обласному центрі, кандидат у майстри спорту Анжеліка Намєснік (тренери Іван Намєснік, Сергій Шевченко). У ваговій категорії до 58 кг вона за 10 хвилин виконала ривок 16-кілограмовою гирею 195 раз і стала чемпіонкою турніру серед жінок.

Двічі призерами стали підопічні Сергія Шевченка, які змагалися гирею 24 кг серед чоловіків. Майстер спорту Геннадій Тимофєєв посів друге місце у ваговій категорії до 85 кг (133 поштовх, 252 ривок). Кандидат у майстри спорту Владислав Вишінський став призером серед гирьовиків вагою до 78 кг (100 поштовх, 194 ривок).