В обласному центрі боролися за «Кубок федерації дзюдо Кропивницького» (ФОТО)

Кількість переглядів - 319

Два турніри з дзюдо відбулися 1 грудня у Кропивницькому, які зібрали близько 200 учасників.

У спортивному клубі «Зірочка» відбувся ІІ Всеукраїнський командний турнір «Кубок федерації дзюдо Кропивницького» та Відкрита першість обласної комплексної ДЮСШ «Ніка».

На відкритті змагань вдалих виступів учасникам побажав президент міської федерації дзюдо Артем Ільєнко. Також він привітав Вадима Велкова, який кілька тижнів тому завоював бронзову медаль на престижному міжнародному турнірі серед юніорів до 21 року в м.Вроцлав (Польща) та його тренера Сергія Нечмоню.

Першими вступили в боротьбу спортсмени восьми команд у змаганнях «стінка на стінку», започаткованих у Кропивницькому минулого року за ініціативи голови міської федерації дзюдо.

2018 12 01 j2

За нагороди турніру на татамі змагалися юнаки 2006-2007 років народження. Кожна збірна була представлена сімома учасниками. Перемагала команда, яка отримувала не менше чотирьох звитяг.
Якщо минулого року всі нагороди вибороли спортсмени нашої області серед них дві – члени Федерації дзюдо Кропивницького, то на других командних змаганнях вже серйозну конкуренцію їм створили гості з інших регіонів. В усіх поєдинках із суперниками найкраще себе проявили вихованці столичної школи «Дзюдо майстер» (тренер Шухрат Халматов), які виграли головний трофей. Віце-чемпіоном стала команда «Кропивницький–1» сформована з вихованців ОКДЮСШ «Ніка», яких тренують Олексій Лоскутов і Оксана Корінь. Друга збірна нашого обласного центру «Кропивницький–2», за яку виступали також підопічні цього тренерського тандему, стала бронзовим призером.
Третє місце посіла команда м. Корсунь-Шевченківский (тренер Микола Ничепоренко) з Київщини.

2018 12 01 j1

Як розповів голова кропивницької міської федерації дзюдо Артем Ільєнко, даний турнір набирає популярності, вже має офіційний статус і внесений до календаря Федерації дзюдо України.

ІІ Всеукраїнський командний турнір «Кубок федерації дзюдо Кропивницького»
І – «Дзюдо майстер» (м. Київ)
ІІ – «Кропивницький-1» (ОКДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – «Кропивницький-2» (ОКДЮСШ «Ніка»)
ІІІ – м. Корсунь-Шевченківский

По завершенню командного чемпіонату у боротьбу вступили юнаки 2008 та 2009 років народження, які змагалися за нагороди традиційної Відкритої першості ОКДЮСШ «Ніка». За словами старшого тренера області з дзюдо та голови обласної федерації дзюдо Сергія Нечмоні, старти довели, що росте гарна зміна. На них виступали борці жовтих поясів. Для багатьох юних спортсменів це були перші змагання. Учасники показали хороший рівень підготовленості, були гарні кидки, сам турнір пройшов у дружній атмосфері.

Підсумки Відкритої першості ОКДЮСШ «Ніка» дивіться на сайті "Дзюдо-Центр".