«Олександрія» завершила рік поразкою від «Львова» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 588

У грі 18-го туру української Прем’єр-Ліги «Олександрія» сенсаційно на домашньому полі програла ФК «Львів» - 1:2, перерваши восьмиматчеву безпрограшну серію.

2018 12 09 fco Lviv

Обидва голи львів’яни забили у першій половині гри. Гості відкрили рахунок на 2-й хвилині матчу після подачі з кутового – стандарт влучним ударом завершив Володимир Адамюк – 0:1.

Подвоїли перевагу підопічні Юрія Бакалова на 30-й хвилині. Володимир Адамюк, отримавши передачу від Мартана, ударом від стійки оформив дубль.
У другому таймі львів’яни грали на утримання рахунку, водночас «Олександрія» прагнула будь-що відігратися. Господарі почали створювати небезпечні моменти. Інтригу в зустрічі повернув Антон Шендрик. На 84-й хвилині він скоротив відставання, виявившись першим на добиванні після того, як Олександр Бандура парирував постріл Артема Сітала. Антон головою переправив м’яч у сітку воріт гостей – 1:2.
У заключні хвилини поєдинку жовто-чорним не вдалося домогтися нічиєї.

Зазнавши поразки від «Львова», олександрійці поступилися в турнірній таблиці другою сходинкою «Динамо», яке у звітному турі розгромило «Карпати» (4:0). Із 36-ма очками в активі команда Володимира Шарана пішла на зимові канікули, посідаючи третю сходинку УПЛ.

ФК «Олександрія» – ФК «Львів» – 1:2 (0:2)

Чемпіонат УПЛ. 18 тур. 9 грудня 2018 року (неділя). Початок матчу о 17.00. м. Олександрія, стадіон «Ніка». 1 400 глядачів. 3°C.
Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя)
асистенти арбітра – Віктор Матяш (Донецьк), Олександр Жуков (Харків).
4-й арбітр – Дмитро Кутаков (Київська обл.).
Спостерігач арбітражу – Ігор Ярменчук (Київ).
Делегат ФФУ – Вадим Гольдін (Київ).

«Олександрія»: Юрій Паньків – К, Станіслав Микицей, Валерій Бондаренко, Кирило Ковалець, Євген Протасов (Максим Задерака, 71), Олексій Довгий (Денис Устименко, 66), Артем Сітало, Павло Пашаєв (Тимур Стецьков, 35), Дмитро Шастал, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін.
Запасні: Дмитро Рудик, Дмитро Семенов, Владислав Бабогло, Гліб Бухал.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Львів»: Олександр Бандура, Сергій Борзенко – К, Володимир Адамюк, Вадим Парамонов, Сергій Воронін, Сабіно (Араужо, 90+5), Мартан, Ліма Жонатан, Артур Западня (Олександр Голіков, 76), Тейлор, Бруно.
Запасні: Богдан Сарнавський, Жуліо Сезар, Вадим Янчак, Василь Білий, Юрій Путраш.
Головний тренер: Юрій Бакалов.

Попередження: В. Бондаренко (57), А. Шендрік (85), Д. Шастал (90+4) – С. Воронін (7), Сабіно (55), Мартан (57), С. Борзенко (90+4), О. Бандура (90+5)

Голи: 0:1, Адамюк Володимир (2); 0:2, Адамюк Володимир (30); 1:2, Шендрік Антон (84).

Наступний матч чемпіонату УПЛ «Олександрія» проведе 23 лютого 2019 року на виїзді проти лідера – «Шахтаря».