БК «Золотий вік-2» двічі поступився дублерам «Маріуполя» у Кропивницькому

Кількість переглядів - 508

Баскетболісти кропивницької команди «Золотий вік-2» зазнали двох поразок 8-9 грудня удома в рамках чемпіонату України серед команд Першої ліги (Група 2) від БК «Маріуполь-2».

2018 12 09 zv2

У першому напруженому і конкурентоздатному поєдинку молода команда Андрія Бабенка зазнала поразки – 71:81 (16:18, 13:21, 19:30, 23:12).
Про це повідомляє прес-служба клубу.
Незважаючи на відсутність одного з лідерів «Золотого віку-2» Богдана Ткаченка, а також досвідченого Євгена Мутеля, кропивничани завдяки зусиллям капітана команди Руслана Фортуни (дабл-дабл – 24 очки, 11 підбирань) і Олександра Хапуна (20 очок) дали справжній бій одному із лідерів Групи 2.

У грі-відповіді господарі мала шанси реваншуватися, однак удруге поступилися дублерам «Маріуполя» – 73:81 (31:12, 6:22, 16:20, 20:27).
Завдяки точним «трьошкам» Олександра Хапуна і Руслана Фортуни кропивничани надпотужно розпочали звітний поєдинок. Вже до середини чверті господарі повністю домінували на майданчику, ведучи в рахунку – 16:6. Маріупольці у цей момент гри багато помилялися в нападі, тоді як у молодіжки «золотих» майже не виникало проблем із завершенням атак. Як наслідок, кропивничани просто приголомшили гостей у стартовій десятихвилинці – 31:12, зробивши суттєву заявку на перемогу в матчі.
Успішну першу чверть змінила провальна у виконанні господарів друга десятихвилинка, протягом якої господарі дозволили гостям повернутися у гру й почати все з початку. Тепер вже «золоті» багато помилялися у нападі й фолили, чим раз за разом сповна користалися «азовці», у яких пішла гра. Незважаючи на це, на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги підопічних Андрія Бабенка – 37:34. Однак уся боротьба знову була попереду.
Саме за напруженої боротьби, у якій жоден із колективів не хотів поступатися, пройшов третій період гри. Команди з перемінним успіхом володіли перевагою та вели в рахунку. Втім, за 02:35 до кінця чверті гості вийшли вперед на 3 пункти – 47:50, чим змусили наставника «Золотого віку-2» Андрія Бабенка взяти тайм-аут і внести корективи у гру. Власне, пауза у грі справді пішла на користь кропивничанам, які змогли скоротити своє відставання в рахунку до мінімуму – 53:54.

З перевагою маріупольців в одне очко пройшла й перша половина заключної десятихвилинки, протягом якої господарі продовжували бути в ролі наздогоняючих. Однак після тайм-ауту «азовців» за 06:56 до кінця гри надмірне бажання «золотих» змінити ситуацію на майданчику на власну користь, а також поспішність у діях зіграла з командою Андрія Бабенка злий жарт. Маріупольці декілька разів скористалися помилками кропивничан, провівши свої результативні атаки, знявши таким чином питання щодо переможця зустрічі – 73:81.

У недільному поєдинку у складі «золотих» вдалими діями на майданчику відзначилися Олександр Хапун (дабл-дабл 21 очко, 11 підбирань), Євген Мутель (13 очок, 9 підбирань), Руслан Фортуна (17 очок, 8 підбирань) та Іван Рибченко (11 очок).