В Олександрії пройшов традиційний юнацький турнір із класичного волейболу (ФОТО)

Кількість переглядів - 565

16 грудня в Олександрії відбувся Відкритий традиційний турнір з класичного волейболу серед дівчат і юнаків, присвячений новорічний святам.

2018 12 16 Ol 5

За його нагороди вели боротьбу сім команд – чотири в дівочому заліку і три колективи юнаків, загалом 65 учасників.

Переможцем змагань серед дівчат стали господарі, волейболістки з Олександрії. Друге місце посіли представниці Долинської, а третє команда обласного центру Кропивницький-1.

Серед юнаків дві перемоги принесли команді Олександрія-1 перше місце. Волейболісти з Кропивницького посіли друге місце, а колектив « Олександрі-2» став третім.

Кращі команди турніру нагородили медалями, волейбольними кубками, м’ячами та солодощами.