Спорт

У Кропивницькому пройшли важкоатлетичні змагання (ФОТО)

. 3833

Відкритий чемпіонат обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія» з важкої атлетики відбувся у Кропивницькому.

За його нагороди боролися 50 юнаків і дівчат віком до 15 років із Кропивницького, Соснівки (Олександрівський район), Голованівська та Сміли (Черкаська область).

2018 12 23 va 32018 12 23 va 2

Найкращим серед юнаків став вихованець «Надії» Ярослав Єлецький, а серед дівчат абсолютною чемпіонкою стала Дар'я Шестель, яка перевищила норматив майстра спорту України на 17 кг, піднявши за сумою двоборства 150 кг. Спортсменка побила власні рекорди та рекорди України серед дівчат до 13 років, які вона встановила на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 15 років у Миколаєві.
Також високі результати показали Микола Пятишев, Данило Вільшанков, Дарія Мещерякова, Вікторія Петрова та Катерина Боревич.

У змаганнях брали участь і наймолодші учасники 2008-2009 р.н., які покращили особисті досягнення та показали відмінну техніку виконання вправ поштовху та ривку, а саме
Владислава Плахута, Дар'я Гордієнко, Єлизавета Федак, Ніколіна Приходько, Софія Муринець, Поліна Кононенко, Анна Ткаченко, Ілля Ільченко та Денис Пономаренко.

Паралельно відкритому чемпіонату ОСДЮСШОР «Надія» проходив і V відкритий турнір з важкої атлетики на призи заслуженого тренера України В’ячеслава Жукова серед чоловіків і жінок. Його абсолютною чемпіонкою стала вихованка даної спортивної школи Ольга Пикаш. За найкращу техніку кубком була нагороджена кропивничанка Вікторія Агаметова.

2018 12 23 va 12018 12 23 va 4

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама