Спорт

44 спортсмени у наступному році отримуватимуть обласні стипендії

. 1627

Провідні 44 спортсмени нашої області у 2019 році отримуватимуть фінансову підтримку від обласної влади.

Рішення про це було прийнято на засіданні обласної комісії з відбору претендентів на призначення стипендій для спортсменів Кіровоградської області – переможців та призерів Олімпійських, Юнацьких Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, чемпіонатів світу, Європи та України. 

2018 12 27 styp12018 12 27 styp2

Про це повідомляється на сайті ОДА.
У складі майбутніх стипендіатів – 20 спортсменів бейсбольної команди, яка у 2018 році вже вдвадцять третє стала чемпіонами України, та 12 представників інвалідного спорту, котрі здобули перемоги і призові місця на чемпіонатах Європи та України. Серед них – добре відомі не лише в нашій країні, а й за її межами чемпіони та призери Дефлімпійських і Паралімпійських ігор Ірина Терещенко, Сергій Фомін, Олександр Костик, Дар’я Тарасенко, Анастасія Мисник, Ольга Свідерська, Андрій Деревінський та інші.

Відповідно до затвердженого Положення, розміри обласної стипендії різні та залежать від здобутків спортсмена і рівня спортивних змагань. Найбільшу щомісячну виплату отримуватимуть протягом січня-грудня 2019 року легкоатлет Олег Дорощук, який виборов бронзову медаль на недавніх Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині, та плавець Андрій Деревінський – за перемогу у складі збірної України в змішаній естафеті комплексним плаванням на чемпіонаті Європи в Ірландії серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та фізичного розвитку та легкоатлетка Анастасія Мисник, яка здобула золоту медаль у штовханні ядра на чемпіонаті Європи (Франція) з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку.

Водночас на засіданні обласної комісії піднято питання про підвищення розмірів стипендій, оскільки з часу їх затвердження минуло більше шести років. Заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Уляна Соколенко повідомила, що такі зміни вже готуються.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама