Спорт

У Кропивницькому шахісти змагалися за нагороди Різдвяного турніру (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 1542

Різдвяний шаховий турнір серед юнаків, дорослих і ветеранів впродовж дев’яти днів 5-13 січня тривав у Кропивницькому в шаховому клубі «Гамбіт».

Як розповів «Гречці» старший тренер області з шахів, керівник шахового клубу Георгій Дубівка, дані змагання є традиційними та проводяться вже 15-ть років поспіль. Цього разу боротьбу на шахівницях вели 23 представники інтелектуального спорту, які визначали переможця за швейцарською системою у дев’ять турів.

2019 01 16 sh1

Чемпіоном турніру серед чоловіків ставу учень НВО №16 Іван Ковальчук. Він був лідером від старту змагань і зумів впевнено зіграти всі партії, не програвши жодної – переміг у вісьмох, а дві звів унічию. Друге місце посів приватний підприємець Василь Ляшенко, а третім став лікар фонду соціального забезпечення Станіслав Грищенко.

В заліку юнаків найкраще себе проявив учень гімназії новітніх технологій навчання Костянтин Криворог. Він випередив відповідно студента ЦНТУ Артема Кадомця та студента ВПУ №3 імені Миколи Федоровського Антона Негрея.

Змагання ветеранів виграв Юрій Соколов. Віце-чемпіоном став Анатолій Голодаєв, а замкнув трійку призерів Віталій Вишниченко.

За показані результати медалісти різдвяного турніру були нагороджені дипломами управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького та призами від спонсорів Петра Петринського та Антона Петушинського.

За словами Георгія Дубівки пауза в шахових змаганнях у Кропивницькому буде нетривалою, адже з 24 січня по 10 лютого любителі інтелектуального спорту нашого міста розпочнуть змагатися за першість Фортечного району з шахів серед чоловіків. Ігри проходитимуть у шаховому клубі «Гамбіт» по четвергах, суботах і неділях.

2019 01 16 sh2

 

Поширюйте

Коментуйте