У Кропивницькому змагалися кращі олімпійські дуети вчителів і учнів двох областей (ФОТО)

Кількість переглядів - 757

11 січня в Кропивницькому відбулися фінальні змагання відкритого міського турніру серед вчителів фізичної культури та учнівської молоді «Вчитель + учень = олімпійський дует».

Про це повідомляється сайті обласного відділення НОК.

У змаганнях взяли участь 11 команд: чотири команди представляли Дніпропетровську область – дві з міста Кам’янського та дві з Червоногригорівської ОТГ Нікопольського району, дві команди з міста Помічної Кіровоградської області та господарі змагань – НВО № 6, ЗОШ № 22, ЗОШ-інтернат, НВО № 32, НВО № 35 з міста Кропивницького.

До програми заходу входили змагання з волейболу (2х2), баскетбольна естафета та змагання з тенісу настільного.

2019 01 11 12019 01 11 2

У загальному заліку переможцем за сумою трьох видів змагань став дует Кам’янської ЗОШ, другими були представники ЗОШ № 22 міста Кропивницького, третіми фінішували вчитель і учень СШ № 19 з міста Кам’янського.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями, кубками і сувенірами з олімпійською символікою від організаторів заходу.

Захід проведено за співпраці відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області й управління освіти міської ради м. Кропивницького.