Петрівський "Інгулець" розгромно переміг у першому спарингу в новому році

Кількість переглядів - 699

25 січня “Інгулець” провів свій перший контрольний матч у новому році і розпочав цей рік з перемоги.

Матч проходив на штучному газоні тренувальної бази “Інгульця” у Володимирівці у форматі чотири тайми по 30 хвилин, повідомляє прес-служба клубу.

Перший тайм виграли гості з рахунком 1-0. Відзначився колишній гравець петрівської команди Ігор Бука зі штрафного удару на 18 хвилині. У другому таймі на 38 хвилині з подачі Буки забив капітан "Гірника" Андрій Григорик. На 38 хвилині Олександр Акименко відіграє один м’яч, а вже через 2 хвилини новачок команди Дмитро Сула зрівнює рахунок. На 58 хвилині Ілля Коваленко ефектним ударом з-за меж штрафного майданчика відправляє м’яч під поперечку 3-2. У третьому таймі м’ячів забито не було, а в четвертому тричі відзначився Олександр Мішуренко – на 100, 102 і 119 хвилині. У підсумку впевнена перемога “Інгульця” з рахунком 6-2.