Кропивницька «Зірка» програла товариський матч "Кременю" (ФОТО)

Кількість переглядів - 612

У першому контрольному матчі зимового міжсезоння підопічні Андрія Горбаня в гостях 26 січня поступилися лідеру групи «Б» другої ліги – кременчуцькому «Кременю» – 1:3.

2019 01 26 1

Про це повідомляє прес-служба ФК «Зірка».

Гра в Кременчуку проходила в непростих погодних умовах на слизькому, після ранкового дощу, мерзлому газоні. Краще пристосувалися до такого поля гості. Вже на 4-й хвилині Олексій Збунь по флангу кинув у прорив Авер’янова, а той подав у штрафну. Після виносу м’яча оборонцями першим на підбиранні був Збунь, проти якого порушили правила. Іван Рудницький зі стандарту метрів із 18-ти трохи не влучив у дальній кут воріт господарів. За дванадцять хвилин пильність голкіпера кременчужан перевірив дальнім ударом Данило Кондраков. Воротар господарів свою команду врятував. А на 23-й хвилині господарі заробили пенальті, коли не втримали суперника Збунь та Ходорченко. Сьогоднішній іменинник Роман Льопка свою дуель Максиму Богданову програв – 1:0. Через десять хвилин через симуляцію того ж Богданова, який отримав друге попередження, наставники «Кременя» провели вимушену заміну. А на 37-й хвилині кропивничани відновили рівновагу. Микита Ходорченко знайшов класною передачею Олексія Збуня, а той зряче прострілив на Нерубенка. Дмитро головою з близької відстані «розстріляв» ворота «Кременя» – 1:1. Та зберегти нічийний рахунок до перерви підопічним Андрія Горбаня не вдалося. На 45-й хвилині, після кутового, наші захисники не встигли завадити влучному удару головою по воротах Марка Медведєва Івана Куця – 2:1.
На другий тайм, за винятком голкіпера, адже воротарі грали по 30 хвилин, на поле в «зіркових» вийшов інший склад. Та небезпечнішими виглядали атаки кременчужан. Спочатку господарі не використали вихід сам на сам, не влучивши у ворота. А на 56-й хвилині необов’язкова втрата м’яча Лопушенком у середині поля призвела до третього голу. Пішла зряча передача на фланг, звідти пішла подача до нашої штрафної та влучний удар головою Костянтина Чернія – 3:1. На 65-й хвилині свою команду врятував Микита Зеленський, який відбив удар з 18-ти метрів, після втрати Коноваленка. Через хвилину Михайло Боздаган’ян заробив небезпечний штрафний по центру воріт, але Дмитро Касімов зі стандарту влучив у «стінку». Не використав свій шанс і Андрій Савіцький, який пробивав після подачі з флангу – трохи невлучно. На 87-й хвилині наполегливість того ж Касімова та Поплавки призвела до того, що на ударній позиції знову опинився Савіцький, але захисники встигли заблокувати удар нашого юного хавбека. Ну й перед самим фінальним свистком ніхто з кропивничан не встиг замкнути непогану подачу Ярослава Поплавки. Отже, фінальний свисток зафіксував перемогу «Кременя» з рахунком 3:1.

2019 01 26 2

«Кремінь» (Кременчук) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:1 (2:1).
26 січня 2019 року (субота). Початок о 14:00. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена» імені Олега Бабаєва. Освітлення: природнє.-2 С. 200 глядачів. Товариський матч.
«Кремінь»: 1-й тайм – Олійник Андрій, Богданов Максим, Серденюк Віктор, Вовкодав Сергій, Мурашов Євген, Куць Іван, потенційний новачок, потенційний новачок, потенційний новачок, потенційний новачок, потенційний новачок; 2-й тайм – Котляров Ярослав, Степанчук Сергій, Ченбай Сергій, Бичков Богдан, Піскун Владислав, Черній Костянтин, потенційний новачок, потенційний новачок, потенційний новачок, потенційний новачок, потенційний новачок. Головний тренер: Столовицький Ігор.
«Зірка»: 1-й тайм – Льопка Роман (Медведєв Марк, 31), Ходорченко Микита, Дугієнко Олександр, Маткобожик Олександр, Збунь Олексій, Рудницький Іван (к/к), Сьомка Артем, Авер’янов Максим, Нерубенко Дмитро, Кондраков Данііл, потенційний новачок; 2-й тайм – Медведєв Марк (Зеленський Микита, 61), Павлюк Кирило, Коноваленко Максим, Хорольський Дмитро, Поплавка Ярослав, Лопушенко Ігор, потенційний новачок, Савіцький Андрій, Касімов Дмитро, потенційний новачок, Боздаган’ян Михайло. В.о. головного тренера: Горбань Андрій.
Голи: 1:0, Богданов Максим (23, з пенальті); 1:1, Нерубенко (37), 2:1, Куць Іван, (45); 3:1, Черній Костянтин (56).
Вилучення: Богданов Максим (37, друге попередження).