Петрівський «Інгулець» у другому контрольному матчі переміг «Кремінь»

Кількість переглядів - 427

У другому контрольному матчі зимових зборів 2019 року ФК «Інгулець» 28 січня здолав МФК «Кремінь» з Кременчука з рахунком 3:1.

2019 01 28 Ing

Перший тайм переможця не виявив, до того ж усі голи було забито у другому таймі. Відкрив рахунок у матчі Олександр Мішуренко на 68-й хвилині. Через дві хвилині гості зрівняли рахунок. На добиванні зіграв 10-й номер суперника (гравець на перегляді). На 82-й хвилині Артем Козлов ударом з 15 метрів вивів «Інгулець» вперед, а завершив переможний матч Ілля Коваленко точним ударом зі штрафного на 85-й хвилині.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу петрівської команди з рахунком 3:1, повідомляє прес-служба «Інгульця».